Nowy produkt Logitech to stylowe połączenie pasywnej podkładki chłodzącej i zestawu głośników klasy Premium. Taka kombinacja pozwala poprawić kulturę pracy laptopa, schładzając jego podzespoły i jednocześnie chroniąc nas przed generowanym przez niego ciepłem. Wkomponowane w podstawkę głośniki zastąpią system audio naszego notebooka, oferując przy tym dźwięk znacznie lepszej jakości.

Aby móc korzystać ze wszystkich funkcji, jakie oferuje Logitech Speaker Lapdesk N550, wystarczy podłączyć ją za pomocą kabla USB. Warto zauważyć, że lepsze chłodzenie i dźwięk to nie jedyne korzyści płynące z zastosowania podkładki. Wykonany z 4 warstw metalu gadżet zapewnia również stabilną platformę roboczą i stały, bardziej naturalny kąt patrzenia na ekran.

Podkładki są niedocenianymi bohaterami świata laptopów i notebooków. Nowa podkładka Logitech powstała by wyeliminować dwie najczęstsze niedogodności związane z użytkowaniem laptopów – niskiej jakości dźwięk z wbudowanych głośników oraz emitowane przez urządzenia ciepło. Dzięki jej zastosowaniu, korzystanie z przenośnych komputerów staje się znacznie przyjemniejszym doświadczeniem.

Sprzęt jest przeznaczony dla 14″ i mniejszych komputerów przenośnych, które najczęściej dotyka problem kiepskiej jakości dźwięku i przegrzewania. W Stanach Zjednoczonych podkładka ma kosztować 59 dolarów i będzie dostępna jeszcze w tym miesiącu. Do Europy, w tym Polski, sprzęt dotrze dopiero styczniu przyszłego roku.