Zarząd firmy NATUR DAY SAZarząd firmy NATUR DAY SA

„Moi Drodzy. Od dzisiaj oficjalnie możemy się chwalić tym, że nasze ekstrakty roślinne w kapsułkach, produkowane są według standarów GMP i HACCP” – czytamy w informacji opublikowanej przez NATUR DAY w social mediach. Osobom niewtajemniczonym wyjaśniamy, że w przypadku projektów biznesowych oferujących ludziom produkty wspomagające zdrowie, posiadanie tych certyfikatów, a przede wszystkim spełnianie rygorystycznych kryteriów i wymogów dotyczących ich otrzymania, to sprawa bardzo ważna. Wszak nie ma nic ważniejszego niż ludzkie zdrowie.

Standard GMP zapewnia wysoką jakość, czystość stosowanych do produkcji surowców i komponentów gotowego suplementu. Gwarantuje również pełną kontrolę nad jakością i pochodzeniem surowców, a certyfikat HACCP świadczy o bezpieczeństwie i wysokiej jakości zdrowotnej posiłków w żywieniu.

Piotr BrożekPiotr Brożek

– Moim zdaniem dobry produkt lub usługa to bardzo ważny element każdego biznesu, dlatego podejmując decyzję o współpracy z firmą NATUR DAY od razu sięgnęliśmy po produkty, aby oczywiście sprawdzić ich skuteczność. U mnie na pierwszy ogień poszły suplementy OptiMind oraz OptiVittal, a u mojej partnerki OptiLiver oraz OptiArtroflex, których pozytywne efekty działania bardzo szybko poczuliśmy. Szczególnie dotyczy to produktu OptiVittal, którego działanie widać już po pierwszym użyciu. Potwierdziły to również moja mama i siostra, gdy zamiast porannej kawy zaproponowałem im miarkę Vittala. Bardzo pozytywnie o składzie produktów NATUR DAY wypowiadają się również moi znajomi zawodowo związani z fizjoterapią i rehabilitacją, a niektórzy z nich postanowili polecać je również swoim pacjentom – powiedział nam Piotr Brożek.

Niedawno, podczas pierwszej konferencji inicjującej start firmy NATUR DAY w listopadzie 2017 roku, prezes zarządu Marcin Mierzwiński obiecał również, że spółka zleci niebawem renomowanemu, profesjonalnemu, a przede wszystkim niezależnemu laboratorium, przeprowadzenie szeregu skrupulatnych badań nad znajdującymi się w ich ofercie produktami. Jak obiecał tak zrobił. Badania rozpoczęły się 7 grudnia 2017 roku i już 18 stycznia roku 2018 mogliśmy się zapoznać z pierwszymi siedmioma wynikami. Wszystkie są pozytywne. Badania przeprowadzono na czystość produktów i zawartość metali ciężkich. Teraz odbywają się badania pozostałego asortymentu, znajdującego się w portfolio firmy. Wyniki będą gotowe niebawem.

A oto inne, archiwalne publikacje na temat firmy NATUR DAY SA:

Natur Day. Startuje nowy, polski biznes MLM

Pierwsza konferencja firmy Natur Day

Firma Natur Day sponsoruje hokej na lodzie

Natur Day. Rozmowy o dobrym biznesie cz. 1