Creative Writing On Art And Craft Police Special Constable Presentation Narrative Essay Example 250 Words Snf Dissertation

Na podbój maratonu z adidas

przez Bartosz Rymkiewicz

Oto, aby 34 edycja Maratonu Warszawskiego była szczególna, w tym roku zadbał również sponsor imprezy adidas, który przygotował dla wszystkich biegaczy szereg unikatowych atrakcji, w tym spersonalizowane koszulki z nadrukowanym rezultatem.

źródło: MonaVieźródło: MonaVie

Maraton Warszawski is all in

Każdy uczestnik tegorocznego Maratonu Warszawskiego będzie miał szansę wziąć udział w akcji „Na podbój maratonu”. Można w niej wygrać spersonalizowaną koszulkę adidas z nadrukowanym czasem, który uczestnik osiągnie podczas biegu. Wystarczy, że w najbliższy piątek lub sobotę (28 i 29 września), przyjdziesz odebrać swój pakiet startowy do biura zawodów, a następnie udasz się do namiotu adidas na terenie Stadionu Narodowego. Następnie wytypujesz swój prognozowany rezultat i zapozujesz do pamiątkowego zdjęcia na specjalnie przygotowanej mecie. 50 osób, które najtrafniej określą swój wynik, będzie mogło odebrać koszulkę w jednym z oficjalnych salonów adidas.

All in na Facebooku

Jeśli weźmiesz udział w akcji, Twoje zdjęcie zostanie umieszczone w specjalnej galerii na fan page’u adidas Running Polska. Będziesz mógł pochwalić się znajomym ze swoich biegowych planów, co dodatkowo zmotywuje Cię do realizacji założonego celu! Więcej informacji oraz regulamin akcji „Na podbój maratonu” znajdziesz na: www.facebook.com/adidasRunningPolska. Możesz również dołączyć do wydarzenia na Facebooku: www.facebook.com/events/282456905193026/. Jesteś gotowy na podbój maratonu? Udowodnij to!

Mogą Cię również zainteresować