Top Annotated Bibliography Ghostwriter Website Usa Amine Borane Based Hydrogen Carriers An Evaluation Essay Philippine Journalist Incorporation Case Study Globalization And Tncs Essay Format Bar Graph Sample Essay Format Compare X26 Contrast Essay Topics

Multimedialne centrum nawigacji

BLOW, producent zaawansowanych samochodowych urządzeń multimedialnych, wprowadza do sprzedaży nową nawigację GPS z kamerą cofania o nazwie BLOW GPS50Ybt.

Przestrzenna, 5 calowa, panoramiczna nawigacja, wyposażona jest w 42 kanałowy odbiornik GPS, złącze Bluetooth do przesyłania danych i głosu z telefonu, system głośnomówiący, przeglądarkę internetową, wejście audio-wideo i transmiter FM, umożliwiający przesyłanie dźwięku do radia samochodowego. Urządzenie może także współpracować z przewodową lub bezprzewodową kamerą cofania. Dane drogowe, system optymalizacji trasy i najświeższe informacje o sytuacji drogowej zapewnia najnowsza Automapa 6.2.


Zdaniem firmy jest to jedna z najbardziej zaawansowanych nawigacji na polskim rynku. Ogromny ekran dotykowy umożliwia zarówno doskonałą widoczność trasy i okolicy podczas jazdy, jak i komfortową obsługę urządzenia.


Wbudowane gniazdo kart microSD pozwala korzystać z pokaźnej biblioteki multimediów zgromadzonych na kartach pamięci w postaci muzyki, zdjęć i filmów. Nawigacja, po podłączeniu do komputera, zachowuje się jak zewnętrzna pamięć masowa umożliwiając przenoszenie plików poprzez „przeciąganie”. Poręczne gabaryty nawigacji sprawiają, że może ona służyć także, jako popularny przenośny czytnik e-booków.

Nawigacja może współpracować z opcjonalnymi bezprzewodowymi lub przewodowymi kamerami cofania, ułatwiając parkowanie i jazdę do tyłu w zatłoczonej przestrzeni miejskiej. Po podłączeniu zasilania kamery do świateł cofania, nawigacja będzie automatycznie pokazywała widok do tyłu po włączeniu biegu wstecznego.

Mogą Cię również zainteresować