Resume Templates For National Honors Society Albert Barrow Essay Competition Topics To Write Med/surg Nursing Resume Research Proposal Analysis

„Miss po 50ce”. Można już głosować na Irenę Thomann!

przez Katarzyna Wagner

Od dziś możemy już oddać głos na Irenę Thomann – charyzmatyczną liderkę MLM z Kolonii, która zdecydowała się wystartować w konkursie „Miss po 50ce”. Głosujemy na specjalnej stronie najeżdżając kursorem na liczbę głosów po słowie „Zagłosuj” pojawiającym się po prawej stronie nad zdjęciem Ireny, a pod opisem na czarnym tle. Każdy z nas może oddać tylko jeden głos….

Irena ThomannIrena Thomann

Kochani, odpalamy komputery, bierzemy tablety i smartphony w ręce i do dzieła! Pomożecie?

O tym, że Irena Thomann wystartowała w konkursie „Miss po 50ce” poinformowałam Czytelników „Network Magazynu” już w kwietniu 2014 roku publikacją „Irena Thomann startuje w Miss po 50ce”. Ale to od dziś, jako internauci reprezentujący nasz biznes możemy realnie wpłynąć na wyniki tego konkursu i głosować na poszczególne kandydatki, biorące w nim udział. Na Irenę – jedyną przedstawicielkę branży DS / MLM głos oddajemy w tym miejscu:

http://misspo50ce.pl/portfolio/irena-thomann/

Głosujemy najeżdżając kursorem na liczbę głosów po słowie „Zagłosuj” pojawiającym się po prawej stronie nad zdjęciem Ireny, a pod opisem na czarnym tle.

Wystarczy jeden drobny „klik” od każdego Czytelnika. Wszak pięknych i inteligentnych kandydatek do zwycięstwa w tym konkursie jest wiele. Mamy jednak nadzieję, że nasi Czytelnicy z sektora staną na wysokości zadania i „ku chwale branży pomogą” Irenie przejść przez kolejny etap głosowania i odnieść sukces – będzie on zależał właśnie od głosów internautów. Ostatnią fazą będzie głosowanie jury podczas specjalnej gali. My trzymamy kciuki za Irenę. Powodzenia!

 

Projekt „Miss po 50ce” zrodził się z pomysłu Katarzyny Czajki – autorki przestrzennych rzeźb Instalacja Manekinów, organizacji zaś wraz z nią podjęła się DORUM ART Fabryka Kształtów i Barw wspierająca charytatywnie aktywizację zawodową i społeczną kobiet po 50-ce. Jego zadaniem jest propagowanie kobiet, które pomimo przekroczenia progu pięćdziesiątego roku życia, nadal pozostają piękne w każdym wymiarze, aktywne życiowo lub pełne pasji, marzeń i sukcesów, bez względu na to, czy mieszkają w małej wiosce czy też w wielkim mieście.

ReklamaReklama

Celem organizatorów konkursu jest zwrócenie uwagi na problemy odsunięcia kobiet, a często wręcz wykluczenia zawodowego, odrzucenia, syndromu „pustego gniazda”, spadku samooceny, które tak często dotykają właśnie kobiety 50+, a jednocześnie uświadomienie im, że życie po 50-ce, nadal może mieć ogromną wartość, smak i pazur.

Mogą Cię również zainteresować