Na tak wykwintną uroczystość, działająca w systemie MLM CaliVita® International zaprosiła swoich najlepszych menadżerów wraz z osobami towarzyszącymi. Dzień wcześniej w hotelu tym miało miejsce spotkanie informacyjno-marketingowe firmy. – Było nam niezmiernie miło znów spotkać się z tak znamienitymi osobowościami, jakimi są Gerry Hargitai, prezes i członkowie założyciele firmy oraz zarząd i menedżerowie CaliVita® International – powiedziała nam Renata Zarzycka.

Jeden z menadżerów trzypalmowych – Wojciech Szymański, skomentował to wydarzenie tak: „Spotkanie cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem osób nie tylko z Londynu, ale także z odległych zakątków Wielkiej Brytanii. My – jako menadżerowie – jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów udziału w nim, bowiem wszyscy uczestnicy – a było nas sporo – zyskali motywację do jeszcze większego zaangażowania się w swoją działalność lub do podjęcia współpracy z nami. Zwłaszcza, że informacje o firmie i jej strategii marketingowej zaprezentowali bezpośrednio przedstawiciele zarządu CaliVita® International, a o ofercie produktowej mówił znany lekarz.”

Niesamowita atmosfera na balu panowała już od samego wejścia i powitania, poprzez wspólną sesję zdjęciową z prezesem Gerrym Hargitai i jego uroczą żoną Dorą w roli głównej oraz niespodzianki w postaci członków rodziny królewskiej – książąt Williama z żoną Harrym oraz pana „Mister Bean”, znanego jako „Jaś Fasola”. W eleganckiej atmosferze kuluarów słychać było rozmowy w wielu językach – przewodnim był angielski. Spotkać tam można było liczne grono menadżerów z Polski, Rumunii, Węgier, Słowacji, Czech, Serbii i Macedonii.

Każdy miał również możliwość porozmawiać z honorowymi członkami elitarnego Klubu Milionerów CaliVita® i menadżerami o najwyższych osiągnięciach w tej firmie. Można było wymienić poglądy i spostrzeżenia m.in. z Alexandriną i Mariusem Galiceanu, Karolym i Ildiko Rakoczi, Evą-Ellą Farcas, Renatą Zarzycką i Markiem Czajkowskim. W tle towarzyszącej muzyki wymieniano się swoją radością z bycia razem i przeżyciami z pracy oraz z sukcesów, tak w biznesie CaliVita® jak i w życiu prywatnym. Opowiadano co dobrego dzieje się w rodzinach i słuchano historii o osiągnięciach innych osób.

To niezwykłe wydarzenie podsumowała swoją wypowiedzią Renata Zarzycka – właścicielka najwyższego w Polsce tytułu double golden manager, która była tam wraz ze swoimi synami Adamem i Michałem:

– Takie spotkania jak uroczysty Bal CaliVita® International w Londynie przypominają nam o tym, że warto w swoim sercu i pamięci gromadzić jak najwięcej pięknych chwil przebywania razem w tak zacnym gronie wspaniałych ludzi. Świadomość obecności w elitarnej grupie ludzi sukcesu pozwala nam na tworzenie silnej motywacji wewnętrznej do działania w MLM i wiary w to, że warto być tu i teraz w takich miejscach. Dzięki naszej obecności możemy też gromadzić bezcenne skarby w swoim umyśle, jakimi są cudowne wspomnienia. Sprawiają one uśmiech radości na naszych twarzach i kreują pozytywne myślenie. To wszystko przekłada się na nasze zdrowie, dobre samopoczucie i kolejne sukcesy. Serdecznie dziękujemy Gerry`emu Hargitai za zaproszenie naszej rodziny i możliwość uczestniczenia w tym wydarzeniu.”

Firma CaliVita® International w tym roku obchodzi 25-lecie swojej działalności, stąd bal ten był wyjątkowy. Wszystkich klubowiczów i sympatyków firmy zachęcamy już dziś do zaznaczenia w swoich kalendarzach daty 5 listopada 2016 roku. Wtedy to odbędzie się w Budapeszcie wielka gala uświetniająca jubileusz CaliVita® w jej 25 rocznicę powstania.