Marek Waberski, bo o nim mowa, przez 17 lat rozwijał struktury w branży MLM i można śmiało powiedzieć, że osiągnął jeden z największych sukcesów w tej branży na rynku polskim. Obok innych Wam znanych liderów przez duże L jest idealnym przykładem na to, że ten biznes faktycznie działa i jest wstanie wnieść w życie każdej osoby wielkie rzeczy.

Zaczynając od 35 zł zarobionych w pierwsze pół roku pokazał, że milionowe dochody w network marketingu to nie fikcja. To wynik bardzo ciężkiej, zgodnej z kunsztem MLM pracy. Pracy nad swoimi słabościami, lękami, strachem. Odkrywanie swoich mocnych stron, rozwój umiejętności i traktowanie MLM nie jako sposobu na dorobienie ale jako sposób na życie.

Swoją przygodę z wielkim biznesem MLM Waberski opisał w swojej książce „Droga Milionera czyli sztuka owocnego życia”. Pozycja ta mówi o marzeniach i ambitnych celach realizowanych na dobrych wartościach. O duchu przedsiębiorczości, który jest w każdym z nas, tylko nie potrafimy go wydobyć.

Z tej książki dowiesz się o zasadzie 3xK – Kierunek, Koncentracje i Konsekwencja, która jest kluczem do realizacji celów, planów życiowych i wzniosłych marzeń. Książka „Droga Milionera czyli sztuka owocnego życia” to obowiązkowa lektura dla wszystkich, którzy pragną sukcesu w branży DS/MLM, biznesie i życiu. Polecamy!

www.drogamilionera.pl

Pragniemy również zwrócić uwagę na ciekawy wywiad z autorem książki, który przeprowadził Łukasz Milewski – twórca firmy Milewski & Partnerzy, organizator największych eventów motywacyjnych w historii Polski: