Ponad 250 osób pojawiło się 13 stycznia br. na finale piątej edycji plebiscytu LWICE BIZNESU 2019 organizowanego od 2014 roku przez magazyn Law Business Quality. Konkurs nagradza kobiety biznesu z sektora MŚP, a także osobistości medialne, które swoją postawą motywują i inspirują inne kobiety do działania. W tym roku wśród nagrodzonych kobiet znalazły się m.in. dr Irena Eris, Katarzyna Bonda, Ewa Szabatin, Paulina Biernat, Paulina Smaszcz-Kurzajewska, Kasia Miller, Viola Piekut, Maria Niklińska, Iwona Guzowska oraz działająca w systemie MLM – Małgorzata Daniel.

Kim są Lwice Biznesu? Są niezależne, ale podkreślają, że ich żywiołem jest współpraca z innymi ludźmi. Ich zaletą jest przebojowość, lecz każda z nich jest przekonana, że bez empatii i wyczulenia na potrzeby innych nie można osiągnąć sukcesu. Są kreatywne i inteligentne, ale świadome tego, że najlepszy pomysł potrafi wpaść do głowy podczas codziennych, nieraz banalnych czynności. To panie, które dzięki swej pasji znalazły pomysł na życie.

– Plebiscyt Lwice Biznesu z roku na rok cieszy się ogromną popularnością, o czym świadczy liczba nadsyłanych do redakcji naszego magazynu zgłoszeń. Od pierwszej edycji konkursu, czyli od roku 2014, skupia wokół siebie największe gwiazdorskie nazwiska oraz media, które piszą o naszym niezwykłym wydarzeniu. W poprzednich edycjach statuetki LWICY BIZNESU trafiły m.in. do Jolanty Kwaśniewskiej, Ewy Błaszczyk, Joanna Klimas, Joanny Brodzik, Edyty Jungowskiej, Anny Muchy, Omeny Mensah czy Joanny Jabłczyńskiej – mówi Ilona Adamska, pomysłodawczyni konkursu, wydawca i redaktor naczelna Law Business Quality.

W tym roku do konkursu zgłosiło się ponad 200 pań. Do finału przeszło tylko 68. W drodze głosowania SMS-owego wyłoniono 5 finalistek. W drodze głosowania redakcyjnego jury przyznało 20 nagród. Statuetką Lwicy wyróżniono także 20 bohaterek książki „Lwice Biznesu. O rodzinie i sukcesie”, które w szczegóły sposób zwróciły uwagę redakcji.

– Statuetkę Lwica Biznesu 2019 odebrałam z rąk prof. Jacka Santorskiego. Jest to zwieńczenie mojej 30-letniej pracy na wielu płaszczyznach – usługowej, szkoleniowej (kosmetologia medyczna), a także trenerskiej (STRUCTOGRAM i MLM). Dziękuję wszystkim moim klientkom, przyjaciołom i rodzinie za wsparcie oraz głosy oddane w plebiscycie – powiedziała nam Małgorzata Daniel.

Galę poprowadził Arkadiusz Habrat i Ilona Adamska. Gościem specjalnym, a zarazem osobą, która wspierała ich na scenie oraz wygłosiła krótką prelekcję na temat przywództwa kobiet w biznesie, był Jacek Santorski. Podczas gali wystąpiły trzy wyjątkowe, charyzmatyczne i przepiękne wokalistki: Sabina Sago, Maria Niklińska i Justyna Reczeniedi.