Czynniki te powodują utratę wody i jej nadmierne wysuszenie. Podobnie klimatyzacja w biurze i samochodzie – bardzo wysusza skórę, a nieczyszczona może nanieść na nią kurze i spowodować reakcję alergiczną.

Warto zatem zadbać o jej nawilżenie. Idealnym rozwiązaniem jest delikatny krem pielęgnacyjny z serii Aloe Via o bogatej odżywczej formule do pielęgnacji twarzy i ciała, zawierający aż 35% żelu Aloe Vera oraz bioekstrakt z magnolii. Krem intensywnie nawilża, szybko się wchłania, a skóra staje się wyczuwalnie miękka i delikatna.

Ważną kwestią jest także pielęgnacja skóry dłoni, która może być pracochłonna i wymaga systematycznego dbania o ręce przez cały rok. Jak chronić dłonie w trudnym, zimowym okresie? Zacznijmy od kupienia odpowiednich rękawiczek, które zadbają o nasze dłonie podczas zimowych dni. Pamiętajmy także o odpowiednim nawilżeniu. Tutaj z pomocą przychodzą aloesowi specjaliści od nawilżania, czyli Aloe Vera wygładzający krem do rąk oraz Aloe Vera odżywczy krem do rąk.

Produkty te zawierają żel aloesowy oraz bioekstrakt z nagietka, które odżywiają i nawilżają, a także wspierają regenerację spierzchniętej i szorstkiej skóry. Warto wcierać krem w skórę dłoni co najmniej dwa razy dziennie, aby zapewnić jej optymalne nawilżenie. Należy także pamiętać o czynności, o której bardzo często zapominamy, a mianowicie o piciu wody. Odpowiedni poziom nawodnienia organizmu sprawia, że skóra jest lepiej nawilżona i lepiej poradzi sobie z trudnymi warunkami pogodowymi.

Należy także pamiętać o nawilżaniu ust, ponieważ wysuszone przez mróz, następnie są „zwilżane śliną”, co w połączeniu z minusową temperaturą, skutkuje spierzchnięciem. Jeżeli przebywamy na mrozie to usta najlepiej smarować co godzinę pomadką nawilżająca. Jest to szybki, prosty i bardzo skuteczny sposób. Nawilżająca pomadka pielęgnacyjna z serii Aloe Via zawierająca aż 40% żelu Aloe Vera i oleje roślinne intensywnie je nawilży i zadba o to, a by były gładkie. Pamiętajmy o zimowej pielęgnacji skóry!

Informacje o produktach:

1) Aloe Via delikatny krem pielęgnacyjny, cena: 44,90 zł, poj.: 100 ml.

2) Aloe Via wygładzający krem do rąk, cena: 41,90 zł, poj.: 75 ml.

3) Aloe Via odżywczy krem do rąk, cena: 44,90 zł, poj. 75 ml.

4) Aloe Via nawilżająca pomadka pielęgnacyjna, cena: 27,90 zł.

LR Health & Beauty Polska to wiodącą firma sprzedaży bezpośredniej i marketingu sieciowego w Europie, której polski oddział mieści się w Katowicach. Jej zakres działalności obejmuje dystrybucję wysokiej jakości suplementów diety, luksusowych kosmetyków do pielęgnacji i makijażu, perfum oraz urządzeń kosmetycznych. Firma stanowi część założonego w 1985 roku w Niemczech globalnego koncernu LR Health & Beauty, który posiada swoje oddziały w 28 krajach świata. Marka współpracuje z międzynarodowymi gwiazdami: Brucem Willisem i Guido Maria Kretschmerem, niezależnymi ośrodkami badawczymi – Dermatest, IASC, Fresenius oraz z markami samochodowymi: Mercedes, Opel oraz Audi. Ambasadorką marki w Polsce jest znana i lubiana dziennikarka radiowa i telewizyjna Marzena Rogalska. Więcej informacji o firmie: https://www.lrworld.com/pl/