Sayco Homes Sa De Cv Ending Paragraph Cover Letter Help Me Write Professional Scholarship Essay On Shakespeare Free Statistics Homework Help Thesis Of Sonny Blues

Logitech AnyAngle – elastyczność i ochrona dla iPada

przez Marek Wyrzychowski

Logitech poszerzył katalog swoich akcesoriów do tabletów o nowy produkt. Etui Logitech AnyAngle pełni funkcję ochronną oraz umożliwia ustawienie ekranu iPada Air 2 i wszystkich modeli iPadów mini pod dowolnym kątem.

To, co wyróżnia etui Logitech AnyAngle spośród innych produktów, to unikatowa, umieszczona bezpośrednio za tabletem podpórka z ukrytym zawiasem. Pozwala ona ustawić iPada pod dowolnym kątem w zakresie 50 stopni oraz gwarantuje stabilność. Dzięki temu urządzenie w etui wygląda schludnie i minimalistycznie zarówno w pozycji pionowej przy pisaniu maila, jak i ułożone płasko do przeglądania internetu. Podpórkę podtrzymują wbudowane magnesy, co pomaga zachować stabilność oraz utrzymać stały kąt nachylenia, nawet podczas przemieszczania iPada.

– To fascynujące, jak bardzo zmienił się sposób korzystania z iPada, od kiedy po raz pierwszy wprowadzono go na rynek  – mówi Izabela Sulima, regional marketing manager visegrad. – Obecnie iPada używa się praktycznie w każdym miejscu, również w kuchni czy podczas oglądania filmów w łóżku. Etui Logitech AnyAngle zostało więc stworzone z myślą o potrzebach coraz bardziej wymagających użytkowników – dodaje Izabela Sulima.

Etui Logitech Any Angle zostało zaprojektowane, by dopełnić estetyki cienkiego i lekkiego iPada Air 2 i jednocześnie chronić urządzenie przed uszkodzeniami, na które jest narażone. Etui posiada gumową oprawę, która zabezpiecza iPada przed przypadkowymi upadkami i odpryśnięciami. Magnesy ukryte w przedniej części pokrowca pozwalają na bezpieczne zamknięcie urządzenia. Stanowi to dodatkową ochronę przed porysowaniem ekranu. Tylna część etui jest przezroczysta, co sprawia, że iPad umieszczony wewnątrz jest widoczny oraz zabezpieczony przed zarysowaniami.

Etui Logitech AnyAngle jest dostępne w wielu wersjach kolorystycznych. Użytkownik może dostosować je do swoich preferencji. Do wyboru jest więc wyrafinowana, klasyczna czerń, energetyczny fiolet czy uspokajający turkus, dzięki czemu w każdej odsłonie etui wygląda wyjątkowo. Nowy produkt firmy Logitech będzie dostępny w Polsce na początku stycznia 2015 roku w sugerowanej przez producenta cenie detalicznej 349,00 zł.

Mogą Cię również zainteresować