250 Words Example Essay About My Mother Judaism Christianity And Islam Comparison Essay Conclusion Dissertation Le Financement Des Pme En Afrique How To Create An Electronic Resume

Liderzy z LR na ostrzu pytań Łukasza Jakóbiaka z 20m2

przez Katarzyna Wagner

Brakuje ci odwagi, żeby sięgnąć po swoje marzenia, rozwinąć pasje, rzucić etat, zbudować własny biznes? A co jeśli powiemy, że to jest właśnie Twój czas na zmianę? Poznaj 6 historii, które inspirują, motywują i dodają energii do działania. Oto kwintesencja systemu MLM…

Mariusz Wolny & Łukasz JakóbiakMariusz Wolny & Łukasz Jakóbiak

Znany z projektu 20m2 dziennikarz i mówca Łukasz Jakóbiak nagrał serię ciekawych wywiadów z czołowymi, polskimi liderami network marketingowej firmy LR Health & Beauty Systems. W nagraniach udział wzięli: Anna Ozimek, Mariusz Wolny, Stefania Pisarzowska, Magdalena i Marek Knycpel, Aleksandra Grzelec-Brach oraz Maciej Łącki.

Posłuchaj najlepszych menadżerów tego biznesu MLM. Sprawdź jak ten system zmienił ich życie. Dowiedz się co i jak robić, aby osiągnąć sukces. A wszystko w krzyżowym ogniu pytań podpalanych przez Łukasza Jakóbiaka:

A tutaj bonus. Rozmowa z ambasadorem marki LR Health & Beauty Systems, znanym siatkarzem – Krzysztofem Ignaczakiem. Posłuchaj dlaczego zdecydował się na los emeryta w biznesie MLM:

W tym miejscu warto dodać informację o bardzo interesującym, dynamicznym rozwoju firmy LR Health & Beauty Polska. Jeszcze w 2012 roku spółka wygenerowała sprzedaż netto na poziomie 6 mln. złotych. Tymczasem już w 2014 roku było to 15 mln 157 tys. a zebrane przez nas kilka dni temu najświeższe dane o sektorze DS/MLM za rok 2015 wykazały wynik 22 mln 671 tys. zł. To roczny wzrost o 49%. Wszystkim, którzy się do tego przyczynili, serdecznie gratulujemy.

  

Łukasz Jacek Jakóbiak to znany polski dziennikarz i osobowość internetowa. Twórca i prowadzący programy internetowe – 20m2 oraz Jak mieszkają gwiazdy? Mówca motywacyjny i inspiracyjny. Od 2013 roku prowadzi szkolenia i wykłady pod hasłem: Znajdź siłę i Bądź zachłanny, znajdź siłę, wygraj życie. Od 2013 należy do sieci partnerskiej LifeTube.

Mogą Cię również zainteresować