Szkolenie zorganizował Andrzej Szmyt, a prowadzili je Damian Kuligowski i Kamil Antczak. Swoje dynamiczne prelekcje tym razem zaprezentowali: Mateusz Dziuda, Jakub Wasilewski, Robert Sokołowski, Robert Cytrowski, Sebastian Drzewoszewski, Kamil Krawczyk, Adrian Rochowczyk, Sebastian Miller, Oscar Guzek, Rafał Kołłątaj oraz diamentowy Paweł Bednarek. Chłopaki, a gdzie Wasze kobiety???

Jak widać po tej ekipie młodych networkerów, najprawdopodobniej najlepszą obecnie formą zarobkowania dla osób ambitnych, które chcą się rozwijać oraz uzyskać prawdziwą niezależność finansową prowadząc własny biznes, jest branża MLM. Łatwo dostrzec, że dostają oni tutaj niezbędną pomoc, profesjonalne szkolenia oraz bardzo dobry i skuteczny system pracy, co pozwala w bardzo krótkim czasie stać się specjalistami w dziedzinie zarządzania i tworzenia dochodów pasywnych. W praktyce daje im to satysfakcjonujące dochody i staje się sposobem na życie…

Niesamowitą energię, profesjonalne podejście menedżerów prowadzących konferencję i reprezentujących grupę Lider Team możemy również sprawdzić w krótkich wywiadach: