Case Study Flood In Uttarakhand How To Write Pound Symbol In Html Best English Editing Service Fresh Graduate Job Cover Letter Do You Need A Bibliography With Footnotes Increase Sales Business Plan

Konkurs z Piotrem Zarzyckim

przez Maciej Maciejewski

Tuż przed wylotem do USA na Światowy Zjazd Forever Living Products (szerzej na ten temat napiszę niebawem) otrzymałem od Piotra Zarzyckiego bardzo ciekawy e-mail. Postanowiłem na jego bazie zrobić nowy konkurs dla Czytelników „Network Magazynu”.

Ten facet jest niesamowicie płodnym menedżerem biznesu MLM. Autor trzech świetnych, poczytnych książek („W szkole nie nauczono mnie biznesu”, „Bogać się jak mistrzowie MLM-u” i „Dekalog MLM”) oraz kilku płyt CD, twórca bardzo dobrego bloga (www.piotrzarzycki.com), dyrektor Instytutu Edukacji MLM, wraz z małżonką Renatą – członek elitarnego Klubu TOP Liderów MLM. Tuż przed podróżą do USA otrzymałem od Piotra taką oto informację: „Pamiętam, jak jakiś rok temu na moim szkoleniu powiedziałeś, że sprzedanie 2000 egzemplarzy książki to w Polsce bardzo dobry wynik. Tymczasem moja pierwsza książka łącznie sprzedała się już w nakładzie 4000 sztuk. Cieszę się więc, że też mam swój mały wkład w rozwój i promocję MLM na polskim rynku. Muszę przyznać, że nie spodziewałem się takiego obrotu sprawy. Nie zrobiłem żadnego wieczoru autorskiego.”

Tak kochani, 4000 sprzedanych książek, w dodatku na tak niszowy temat, to w Polsce bardzo dobry wynik! W czasach, kiedy spożycie alkoholu w litrach na głowę obywatela jest znacznie wyższe, niż ilość przeczytanych książek… To naprawdę sukces wydawniczy! Przekazując Piotrowi gratulacje udało mi się wykorzystać sytuację dla Czytelników „Network Magazynu” i namówiłem go do przekazania dla naszej redakcji 10 sztuk jego pierwszej książki oraz 10 sztuk audiobooka z serii „W szkole nie nauczono mnie biznesu”. Tym samym mamy okazję znów zorganizować jakiś ciekawy, twórczy (bo takie lubię) konkurs…

źródło: www.piotrzarzycki.comźródło: www.piotrzarzycki.com

Mamy więc do rozdania dla 10 osób pakiet 10 książek z autografem autora + do każdej książki płyta CD pt.: „W szkole nie nauczono mnie biznesu”. Jak wygrać nagrodę? Mam taki pomysł… Piotr pracuje teraz nad swoją czwartą książką, którą już zatytułował „Lider MLM”. Wytężmy więc troszkę wspólnie nasze szare komórki, zastanówmy się czego o naszym biznesie na rynku brakuje, i wymyślmy tytuł oraz tematykę jego (ewentualnej) piątej książki. Być może znów upieczemy dwa pyszne steki na jednym ruszcie? Raz – będziemy mieli gotowe mini badania potrzeb czytelniczych w sektorrze, dwa – niezwykle płodnemu autorowi damy dobrą robotę (sic!). Mam nadzieję, że mnie za to nie przeklnie : )  

Więc do dzieła kochani! Wasze pomysły konkursowe będą brane pod uwagę tylko i wyłącznie, jeśli zostaną skonstruowane pod tą publikacją, jako komentarz. Trzeba zaproponować Piotrowi Zarzyckiemu roboczy tytuł i tematykę na jego piątą książkę o biznesie MLM. Piotr sam wybierze 10 zwycięzców. Dajmy mu na to, powiedzmy, dwa tygodnie. Do dzieła!

Mogą Cię również zainteresować