Essay Contest Templates Summary Of Poppy By Rosie Rushton Sample Invitation Letter For Christening Utilitarianism Short Essay Examples Heroes Of History Essay Contest How To Write To Playboy Magazine

Konferencja LAVYLITES w Katowicach

przez Piotr Hoffmann

To bez wątpienia firma, na której temat mamy w ciągu ostatniego roku najwięcej pytań od naszych Czytelników. „Panie redaktorze, ale co jest w tych produktach, że tak wszystkim pomagają?” Albo: „Jak oni to robią, że ludzie mają takie efekty?” Szczerze – nie mamy pojęcia.

Twórca kosmetyków LAVYLITES – Tibor Jakabovics, jako wysokiej klasy naukowiec, zapewne wie co i jak trzeba zrobić, aby te produkty spełniały swoje zadanie. Opinie klientów mówią wszystko. Ale na pewno nie zdradzi opatentowanych, najważniejszych tajemnic swojego przedsiębiorstwa.

Ostatnio na konferencji działającego w systemie MLM biznesu LAVYLITES byliśmy z naszym reporterskim zoomem 21 kwietnia 2018 roku w katowickim Park Inn by Radisson. Spotkanie rozpoczął nowo mianowany dyrektor firmy – Szilárd Mátrai, który zgrabnie podsumował kilka ostatnich miesięcy działalności i rozwoju LAVYLITES na rynkach poza europejskich oraz dał uczestnikom konferencji kilka cennych wskazówek dotyczących tego, co nowego firma planuje wdrożyć w najbliższej przyszłości. 

Po nim ciekawy wykład dał Damian Janasz, który nawiązując do produktów firmy i pomaganiu ludziom w odzyskaniu zdrowia, w bardzo interesujący sposób zwrócił nam uwagę na kilka historii dotyczących wielkich odkryć naukowych, które wywołały rewolucje technologiczno-przemysłowe. Maciej Maciejewski – redaktor naczelny Network Magazynu, jedynego w Polsce niezależnego pisma o sektorze DS/MLM wytłumaczył, dlaczego system network marketingu jest obecnie pewnym krokiem w przyszłość.

Po przerwie obiadowej wystąpił Mirosław Drzał, a następnie wręczono dystrybutorom nominacje na poziom team leadera. Jak zwykle najciekawsze przemówienia czekały nas ze strony liderów, którzy na terenie Polski osiągnęli w LAVYLITES największy sukces i dynamikę wzrostów. Nikt nie mógł być zawiedziony występami Zoltána Berty i Zbigniewa Utko, bo to już jest najwyższy poziom w dziedzinie wystąpień publicznych.

Na koniec przyznano wyróżnienia od poziomu managera, a następnie przemówił jeszcze Piotr Kołakowski. Całe spotkanie prowadził niezastąpiony Tomasz Klocek. W ten sposób cały ten edukacyjny dzień wypełniły wykłady profesjonalnych i kompetentnych prelegentów, zawierające bardzo cenne informacje, dzięki którym ten biznes MLM będzie notował jeszcze większe wzrosty.

Mogą Cię również zainteresować