źródło: Flickr.comźródło: Flickr.com

Centrum ulokowane jest w ekskluzywnej dzielnicy Madrytu – Salamanca. Przestrzeń biznesowa, usytuowana przy głównej ulicy Núñez de Balboa, licząca ponad 580 metrów kwadratowych, została otwarta podczas ceremonii, w której uczestniczyli reprezentanci lokalnych instytucji, jak również oczywiście menedżerowie, którzy budują swój niezależny biznes w oparciu o współpracę z Amway Europe.

Nowe centrum Amway jest już czwartym obiektem w Europie otwartym w ciągu zaledwie dwóch lat – po centrach w Berlinie, Rzymie oraz Lyonie. Podkreśla to zaangażowanie firmy w umocnienie swojej pozycji na rynku europejskim. W Hiszpanii Amway zaobserwował w ostatnich latach stabilny wzrost, zwiększając w ubiegłym roku swój obrót o 8,4%. W rezultacie Hiszpanie będą mieli teraz lepszą możliwość odnieść biznesowy sukces – szansę zdobyć i testować produkty firmy w przestrzeni wyposażonej w urządzenia najnowszych technologii.

Wszystko to składa się na inwestycję, w którą zaangażowano spore pieniądze – blisko pół miliona euro. Ponadto, wśród pracowników centrum znajdzie się kadra czterech ekspertów Amway, którzy będą udzielać klientom i dystrybutorom porad w zakresie obszernego portfolio firmy, składającego się z ponad 400 produktów związanych z suplementami diety, urodą oraz produktami gospodarstwa domowego.

Celem istnienia Centrum Biznesowego w tym systemie network marketing jest również wsparcie rozległej organizacji sprzedaży powstałej w Hiszpanii. Tworzy ją obecnie ponad 8 500 niezależnych przedsiębiorców, organizujących prezentacje produktów, spotkania biznesowe itp.

– Możliwość świętowania otwarcia nowego Centrum Biznesowego jest zaszczytem. Ta inwestycja podkreśla wiarę i bezustanne wsparcie firmy dla Półwyspu Iberyjskiego – powiedziała Monica Milone, dyrektor generalny Amway Iberia. – W ciągu ostatnich czterech lat, Amway na hiszpańskim rynku wzrósł o 27%. Naszym celem, realizowanym poprzez otwarcie tego centrum, jest kontynuacja tego trendu, pozwalająca klientom na bezpośrednie poznanie wysokiej jakości naszych produktów. Równocześnie chcemy oferować dodatkowe wsparcie naszym dystrybutorom z tego rejonu – oraz wszystkim osobom zainteresowanym w rozpoczęciu ich własnej działalności biznesowej wraz z Amway – dodała Monica Milone.