World Civilization Essay Ideas For Apollos Outcasts Descarga Gratis De Formato De Curriculum Vitae Mla Format Research Paper Example 2012 Ram How To Write A Baptism Invitation Future Of Video Games Essay Topic Lost Yonkers Plot Summary

Klaudia Błotko najpiękniejsza w Beskidach!

przez Maciej Maciejewski

Dużo pracy mamy ostatnio dzięki pewnej rodzinie. I bardzo dobrze. Bo w tym góralskim gangu wszyscy ciężko pracują na swoją markę i wizerunek, a „Network Magazyn” ceni takich menedżerów. Bardzo. O co chodzi?

ee

Jeszcze sali dobrze nie uprzątnięto po hucznych, suto zakrapianych urodzinach Aleksandry Błotko (menedżer korony w K-Link Poland, członek elitarnego Klubu TOP Liderów MLM) a już wieści przychodzą o sukcesach jej córki Klaudii. Ale po kolei…  

Niedawno byliśmy z naszym reporterskim zoomem w restauracji Melaxa (Węgierska Górka) na pięćdziesiątych, bardzo network marketingowych urodzinach Aleksandry Błotko. Oprócz swojej rodziny, Ola zaprosiła na tę imprezę czołowych liderów ze swojej struktury, przybyło również najważniejsze małżeństwo z K-Link Poland – Krystyna i Andrzej Słowińscy. Zabawa była niesamowita, niespotykana w innych regionach polski. Jednak Górale mają w sobie coś, czego brakuje wielu nizinnym smutasom. Przez całą noc obowiązywała muzyka z lat 70-tych, wszyscy goście musieli być również przebrani w stroje, które dominowały na ulicach za Edwarda Gierka, więc śmiechu było co nie miara. Trzeba również w kilku słowach pochwalić sam przybytek Melaxą zwany. Potrawy przednie, napitki góralskie, mocne, organizacja pierwsza klasa. Stoły uginały się od przepysznych mięs, ryb, sałatek, ciast i czego tam jeszcze człowiek w kuchni nie wymyśli.    

Nie doszliśmy do siebie po tej awangardzie, a młodsza Błotko czyli Klaudia, wzięła udział w prestiżowym konkursie Miss & Mister Beskidów i Miss Nastolatek 2012, który odbył się kilka dni temu w mieście Bielsko-Biała. Pamiętacie? Pisałem o tym do Was w ostatnim newsletterze i prosiłem o głosowanie na Klaudię za pomocą internetu. Muszę przyznać, że Czytelnicy „Network Magazynu” nigdy nas nie zawiedli. Przesympatyczna i przepiękna Klaudia Błotko zebrała wszystkie możliwe nagrody! MLM górą!

Rozmawiałem z nią o tym wczoraj: – Maćku, przyznam szczerze, że do teraz nie mogę dojść do siebie. To było dla mnie takim zaskoczeniem. Otrzymałam tytuł „Miss Internetu”, „Miss Kroniki Beskidzkiej”, „Miss Pięknego Uśmiechu”, „Miss Foto” i nagrodę specjalną „Miss Pako Lorente”. To jeszcze nie wszystko. Spośród wszystkich dziewczyn wybrano dwie, którym wręczono zielone karty – zaproszenie na uczestnictwo w ćwierć finale „Miss Polski”, które również otrzymałam. Zabawa była niesamowita. 10 czerwca ciąg dalszy, ale w Warszawie na Miss Polski – powiedziała.

Czy jeszcze coś mam dodać? Chyba jest to zbędne. Lepiej złóżmy Klaudii gratulacje i trzymajmy kciuki za dobry występ w „Miss Polski”.

Mogą Cię również zainteresować