Lab Report On Effect Of Heat On The Beetroot Membrane Refuting Feminism Essay Revise Thesis Statement Legalizing Homosexual Marriage Is A Controversial Issue European Union Case Studies Dying With Dignity Essays California Dropout Research Project Reports

Katarzyna Trawińska laureatką konkursu PB Awards

przez Magdalena Sądel

Redakcja magazynu Businesswoman & life po raz siódmy zorganizowała konkurs Polish Businesswoman Awards. Finałowa gala ogłoszenia wyników i wręczenia statuetek odbyła się 21 kwietnia 2018 roku w Hotelu Bellotto w Warszawie. W tym roku wśród laureatek znalazła się Katarzyna Trawińska, właścicielka i twórczyni marki Prouvé.

Katarzyna TrawińskaKatarzyna Trawińska

Celem konkursu jest promowanie przedsiębiorczości, wyróżnienie oraz nagrodzenie najbardziej kreatywnych i dynamicznych firm, w większości zarządzanych przez kobiety. Wśród nominowanych przedsiębiorstw były zarówno znane marki mające wysoką i silną pozycję na rynku, jak i te stawiające z sukcesami pierwsze kroki. Bez wątpienia wszyscy nominowani mają znaczący wpływ na rozwój przedsiębiorczości i polską gospodarkę.

To wyjątkowe wydarzenie zgromadziło kobiety odnoszące sukces w prowadzeniu firm na polskim rynku i gwiazdy z pierwszych stron gazet, które zostały wyróżnione za osiągnięte w wielkim stylu wyniki oraz dotychczasową, ogólną działalność biznesową. Tym bardziej cieszy fakt, że uhonorowano przedstawiciela systemu sprzedaż bezpośrednia i marketing sieciowy.

W jury konkursu zasiedli m.in. Elżbieta Jeznach – redaktor naczelna czasopisma Businesswoman & life, pomysłodawczyni Polish Businesswomen Awards, Sławek Muturi – założyciel Grupy Mzuri, autor książek na temat wolności finansowej przez inwestowanie w nieruchomości oraz Jacek Rozenek – aktor, coach, specjalista z dziedziny przywództwa, rozwoju osobistego i prezentacji.

Katarzyna Trawińska została uhonorowana statuetką za Sukces Firmy. To już kolejne wyróżnienie wrocławskiej bizneswoman. Choć jej marka Prouvé w maju br. obchodzić będzie dopiero pierwszą rocznicę działalności, Katarzyna Trawińska została już wcześniej uhonorowana statuetką Ambasadora Przedsiębiorczości Kobiet. Wraz z firmą Prouvé Trawińska wspiera przedsiębiorczość kobiet współpracując m.in. z Klubem Kobiet Przedsiębiorczych, uczestnicząc w spotkaniach „Kobieta w biznesie”.

Prouvé to działająca w systemie MLM polska firma założona przez Katarzynę Trawińską – znaną wrocławską bizneswoman z ponad 10-letnim doświadczeniem w branży produktów beauty. W swojej ofercie marka ma między innymi unikalne perfumy i kosmetyki do domu na bazie olejków zapachowych z francuskiego Grasse. Oprócz zapachów dla kobiet i mężczyzn Prouvé oferuje także kosmetyki do wnętrz i środki czystości, dzięki którym nawet codzienne czynności tj. pranie czy sprzątanie stają się przyjemnością. Produkty Prouvé zachwycają nie tylko pięknym zapachem, ale również eleganckimi opakowaniami. Minimalistyczne flakony perfum i jasne, czyste opakowania chemii gospodarczej z ręcznie wykonanym rysunkiem to małe dzieła sztuki. Do tego są skuteczne i bezpieczne, o czym świadczą m.in. atesty PZH i badania dermatologiczne. Firma troszczy się o środowisko – ogranicza do minimum alergeny, parabeny, SLS-y i wybielacze. Formuły wykorzystywane w środkach czystości są biodegradowalne, a opakowania nadają się w całości do recyklingu. Produkty Prouvé nie są testowane na zwierzętach. 

Mogą Cię również zainteresować