Krystyna Słowińska (z prawej) odebrała nagrodęKrystyna Słowińska (z prawej) odebrała nagrodę

Przypomnijmy, że firma K-LINK POLAND w ramach ogólnopolskiego konkursu Mistrz Rolnictwa i Przetwórstwa otrzymała już za swoje unikalne produkty nagrody – „Srebrna Jaskółka” w roku 2011 i „Champion Roku 2012”. Tym razem „Złota Jaskółka” jest za rok 2013, a firma otrzymała ją konkretnie za produkt o nazwie Spirulina.

– Uczestnictwo w tym programie nie wymaga wcześniejszego akcesu od producentów, przetwórców i rolników. Ale warunkiem uczestnictwa jest obecność na rynku i dostępność usług oraz produktów dla klientów. Dlatego jesteśmy dumni z trzeciej już nagrody zdobytej w ogólnopolskim konkursie Mistrz Rolnictwa i Przetwórstwa, gdyż jej przyznanie jest wynikiem głosowania konsumentów, naszych zadowolonych klientów – powiedziała nam Krystyna Słowińska.

Nagrody dla K-Link Poland otrzymane w ramach konkursu Mistrz Rolnictwa i PrzetwórstwaNagrody dla K-Link Poland otrzymane w ramach konkursu Mistrz Rolnictwa i Przetwórstwa

Konkurs rozpoczął się w styczniu ub. roku i trwał do listopada 2013. Aby wyłonić najlepszych w tej branży wydawnictwo „Regiony” prowadziło cykliczne badania sondażowe, głównie na targach spożywczych, które mają na celu ocenę jakości produktów rolno-spożywczych. Najważniejszymi weryfikatorami tego sektora usług byli konsumenci, którzy na co dzień kupują badane produkty. Wyniki badań oraz suma wszystkich głosów spływających do redakcji wydawnictwa zadecydowały o pozycji na liście laureatów.

ReklamaReklama

„Dużą pomoc w wyborze laureatów okazały nam Izby Rolnicze z terenu kraju, jak również wydziały rolnictwa poszczególnych miast, starostw i gmin, które najlepiej były zorientowane, kto na danym terenie czy też w regionie zasługuje na wyróżnienie. Dla klienta, który idzie do sklepu na zakupy ważna jest nie tylko marka oraz to, aby dany produkt był smaczny, ale również dostępny dla każdego z nas. Jest to bardzo istotne w dobie, kiedy półki naszych sklepów uginają się od towarów, a media bombardują nas reklamami produktów poszczególnych firm, które zachwalają swoje wyroby, a które nie zawsze muszą być dobre i smaczne. Wszechobecny marketing często nie idzie w parze z jakością. Stąd też często odwołujemy się do opinii tych, którzy już kosztowali danego wyrobu i są zadowoleni z jego jakości. Często polegamy na rekomendacji kogoś, kto zagwarantuje nam trafność dokonanego wyboru. Obie te cechy łączy konkurs Mistrz Rolnictwa i Przetwórstwa. Bo to właśnie opinie konsumentów biorących udział w sondażu decydują o wyłonieniu lidera w danej kategorii” – czytamy na stronie internetowej wydawnictwa „Regiony”.