Działająca w systemie MLM firma K-LINK POLAND celebruje w tym roku 10-lecie działalności na rynku europejskim, ale celem spotkania zorganizowanego w Szaflarach (wykwintna, góralska karczma o nazwie Zadyma), było nie tylko świętowanie tej okrągłej, pięknej rocznicy. Nietuzinkowym gościem specjalnym wydarzenia był dr Roopam Y. Bhatt, który przyleciał specjalnie z Indii, aby ekipie K-LINK zaprezentować linię swoich cieszących się wielką popularnością na całym świecie produktów AYURVEDA. Teraz będą się one znajdowały w szerokim już portfolio każdego menedżera budującego swój biznes w oparciu o współpracę marką z K-Link.

Spotkanie rozpoczął od przywitania gości Andrzej Słowiński, a następnie dyrektor K-LINK POLAND Krystyna Słowińska podziękowała wszystkim obecnym na sali gościom za 10 lat wspólnej pracy na rzecz profilaktyki i ochrony zdrowia, wręczając dyplomy i upominki najprężniej działającym w tym przedsięwzięciu o charakterze network marketing dystrybutorom.

Uhonorowani zostali: Maria Konopka, Bożena Sałapat, Małgorzata Molajko, Jolanta Bachleda, Aleksandra i Klaudia Błotko, Agnieszka Nowak, Zofia Chrobak, Jan Gał, Teresa Mądzik, Anna Jarząbek, Elżbieta Fryz, Zofia Kolasa, Anna Rusnak, Helena Szaflarska, Małgorzata Stopiak, Helena Wróbel i Anna Machura.

– Praca w sprzedaży bezpośredniej wymaga od wszystkich aktywnych liderów ogromnej determinacji, podejmowania ryzyka, nieustającego pogłębiania wiedzy, doskonalenia swoich umiejętności i kompetencji, a przede wszystkim pracy zespołowej. Bez tego nie ma możliwości, aby zdobyć upragniony sukces i samorealizację. Dlatego wszystkim tym, którzy są z nami od początku i dołączali do naszego biznesu w dalszych latach, chciałam bardzo serdecznie podziękować. Jesteśmy z Was niezmiernie dumni – powiedziała Krystyna Słowińska.

Na koniec spotkania wysłuchaliśmy świetnego wykładu, który poprowadził dr Roopam Y. Bhatt. Za pomocą świetnej prezentacji animacyjnej doktor pokazał i skrupulatnie wyjaśnił schemat produkcji, skład oraz zasady działania na ludzki organizm suplementów diety o nazwie AYURVEDA.

– W dzisiejszej dobie mnóstwo ludzi cierpi na przeróżne choroby. W każdej rodzinie, w każdym z domów jest osoba, która ma jakiś problem zdrowotny. Dlaczego? Zanieczyszczone środowisko, za dużo tłustego jedzenia, za dużo pracy przy nowoczesnych gadżetach, stres, papierosy, alkohol… Te wszystkie czynniki powodują choroby. Ale ja dzisiaj nie będę mówił o chorobach. Powiem Wam o rozwiązaniu tych problemów – mówił dr Roopam Y. Bhatt.

W skład serii AYURVEDA wchodzą m.in. produkty o nazwie: AYULAX, AYURIN Plus, AYUBES, AYULITE. Po wykładzie dr Roopama ekipa z K-LINK świętowała 10 urodziny – jak przystało na ten biznes – w przesympatycznej, góralskiej oprawie. Całej grupie życzymy kolejnych 10 lat w zdrowiu, szczęściu i wytrwałości. A potężne dutki czyli pieniądze – choć w życiu nie najważniejsze – przy takich produktach zapewne pojawią się bez większych starań i zbędnej gimnastyki. Dobrej nocki. Hej!