Tego roku menadżerowie z K-Link Poland spędzili niezapomniane chwile w Chorwacji, a dokładnie w regionie tego kraju zwanym Dalmacja. Szmaragd i lazur wody, zieleń lasów i szarość skał – to barwy dominujące w pejzażach wybrzeża dalmatyńskiego regionu, w którym woda w wyjątkowo malowniczy sposób styka się z lądem. Atmosfera łagodnego, śródziemnomorskiego już klimatu, przesiąknięta jest w Dalmacji zapachem szałwii, lawendy, pinii i winorośli.

– W takim malowniczym miejscu, spędzaliśmy wakacje przy dźwiękach słonecznych dalmatyńskich rytmów. Zwiedziliśmy wiele malowniczych i urokliwych zakątków tego kraju, jak Dubrownik – miasto portowe i najbardziej na południe wysunięte kąpielisko wybrzeża, gdzie zobaczyliśmy monumentalne mury obronne i umocnienia, które przesądzają o specyfice krajobrazu tego malowniczego miasta. Byliśmy w Korculi, Medziugorie i Mostarze – to magiczne miasto z turecką starówką z czasów Imperium Osmańskiego i słynnym Starym Mostem nad brzegiem rwącej, turkusowej Neretwy – powiedziała nam Krystyna Słowińska, dyrektor K-Link Poland.

A jak wspominają tę eskapadę sami dystrybutorzy? Zapytani przez nas o wrażenia odpowiedzieli zgodnie: „My tam byliśmy, chlorofil i wino piliśmy, świetnie się bawiliśmy. A co czyniliśmy i widzieliśmy na zdjęciach uwieczniliśmy.” A oto krótki film nakręcony przez menadżerów z K-Link Poland podczas tej wycieczki po Chorwacji: