Sample Cover Letter For Electrical Lineman Movie Summary Glory What Are Some Transition Words For Persuasive Writing I Homework For Windows Essay About Christ The Redeemer Catholic School Cheap Analysis Essay Editing Service Online

Już więcej nie zgubisz swojego samochodu

Prawdopodobnie niewiele osób zapomina, gdzie zaparkowało swój samochód. Jednak czasami podczas natłoku spraw bądź zmęczenia może nam się coś takiego zdarzyć. Właśnie z takich powodów powstało urządzenie o wymownej nazwie „Auto-Finder”.


Często w dużych centrach handlowych na wielopoziomowych parkingach nie jest łatwo znaleźć swój pojazd. Na szczęście jest urządzenie, które zaprowadzi Cię prosto do Twojego samochodu. Cały zestaw składa się z dwóch części, jedną z nich należy zostawić w samochodzie, druga to pilot, który za pomocą strzałek pokazuje, w którym kierunku należy iść, żeby dojść do samochodu.

Pilot działa na wielopoziomowych parkingach w odległości do 800 metrów. Wadą jest to, że inne duże pojazdy mogą zakłócać sygnał, co sprawia, że dotarcie do samochodu zabierze nam nieco więcej czasu. Jednak mamy pewność, że w końcu sami do niego dotrzemy i to bez zbędnych nerwów. Każdy zestaw ma swój unikalny kod, więc możemy być pewni, że nasz pilot zaprowadzi nas do NASZEGO samochodu. Dla wszystkich osób nie wierzących w to rozwiązanie publikujemy film:

Mogą Cię również zainteresować