O fenomenie i niespotykanej dynamice rozwoju tego biznesu pisaliśmy na naszych łamach w listopadzie 2015 roku oraz w czerwcu 2016 roku. I wszelkie znaki na niebie, a przede wszystkim firmowe statystyki wskazują na fakt, że to fenomenalne przedsięwzięcie w ogóle nie zamierza zwolnić.

LavyLites wprowadza na rynek nowe produkty, innowacyjne rozwiązania technologiczne, a z ilości nagradzanych i nominowanych na wyższe rangi w planie marketingowym dystrybutorów jasno wynika, że to biznes MLM o napędzie odrzutowym, któremu wystarczy tylko od czasu do czasu dostarczyć w silniki odpowiednie paliwo. A takim w każdym przedsięwzięciu biznesowym przede wszystkim jest porządna edukacja i motywacja…

24 września 2016 roku byliśmy z naszym reporterskim zoomem w Katowickim Centrum Kongresowym, gdzie odbyło się kolejne szkolenie ekipy z LavyLites. Pierwszy wykład na temat fizyki kwantowej i jej wpływu na człowieka oraz otaczające nas środowisko był bardzo ciekawy. To była prawie trzygodzinna prelekcja naukowa, którą wygłosił dr medycyny zintegrowanej Ludwig Reiser, członek Niemieckiego Towarzystwa Medycyny Zawodowej i Środowiskowej oraz Stowarzyszenia Niezależnych Naturopatów.

W swojej pracy naukowej i wykładowczej dr Ludwig Reiser stara się obalić – fałszywe jego zdaniem – założenia, że medycyna duchowa i energetyczna nie są namacalne i nie da się ich zmierzyć czy zdefiniować. Według niego nowoczesny sposób myślenia dotyczący fizyki pozwala na wyjaśnienie wielu kwestii i zjawisk związanych z chorobami i medycyną. – Do tej pory człowiek był w nauce przedstawiany jako maszyna, za pomocą fizyki i chemii. Ale to nie jest tak. Nikt z nas nie ma karty gwarancyjnej. Fenomen energetyczny, a szczególnie nowoczesne środki stosowane w medycynie energetycznej nie są jakimś zjawiskiem wyłącznie duchowym, czymś niezrozumiałym, ale da się ich działanie naukowo udowodnić – mówił dr Ludwig Reiser.

Na temat technologii przyszłości był również drugi wykład, który przedstawił miłośnik medycyny naturalnej, znawca suplementów diety, dyplomowany radiesteta, bioenergoterapeuta, masażysta i ekonomista – Damian Janasz. Ten mówca wytłumaczył na czym polega fenomen produktów znajdujących się w ofercie LavyLites. W ten sposób dowiedzieliśmy się dlaczego zastosowano w nich nanotechnologię i co to jest technologia fali elektromagnetycznej.

Marketing sieciowy jest obecnie jednym z najlepszych sposobów na zarabianie pieniędzy. Nieporównywalnie wygodniejszy i efektywniejszy od pracy na etacie, od biznesu tradycyjnego, ma więcej atutów niż franchising. O tych kwestiach w panelu ogólnie zatytułowanym „Porównanie biznesów klasycznych do MLM” zajęli się Przemysław Weiss, Waldemar Lechowicz, Anna Bastek i Krzysztof Szatkowski.

Następnie przyszedł czas na wyróżnienie dystrybutorów, którzy w ostatnim czasie wykazali się ponadprzeciętnymi wynikami w kwestii budowania swojego prywatnego biznesu MLM. Wręczeniem licznych nominacji na pozycje team leader, manager, senior manager, titanium i rubium, zajął się człowiek, który wprowadził LavyLites do Polski – Zoltán Berta. Drugim panelem tematycznym były prelekcje pod wspólnym hasłem przewodnim – „Dlatego to robię?”, a wygłosili je menadżerowie nietuzinkowi – Danuta Hasiak, Tomasz Utko oraz Tomasz Klocek.

Mirosław Drzał. Uwielbiam wykłady tego faceta. Jest konkretny, prawdziwy, logiczny. Tym razem zajął się tematem „Siła sposobu myślenia”. – Życie to największy cud na tej planecie. Jeżeli jesteśmy ciałem, które możemy zobaczyć w lustrze to super. Dbajmy o nie. Ale człowiek funkcjonuje na siedmiu poziomach, z których przede wszystkim ważny jest umysł. Ten z kolei cały czas ocenia, opiniuje i porusza się w przeszłości albo w przyszłości, a przecież życie jest tu. Tu i teraz. Jeżeli więc sprowadzimy umysł do świadomie przeżywanej rzeczywistości to wszystko zacznie być bajką. Bo teraz jest prawda – stwierdził m.in. Mirosław Drzał.

Na koniec usłyszeliśmy dwa świetne wykłady. Krótkie, ale z mocną puentą i wyrazistym przekazem. „Czy na pewno chcesz?” – to był temat prelekcji Zoltána Berty, a „Biznes Mądrze” – Zbigniewa Utko. Gdzie odbędzie się następne szkolenie LavyLites? Kto na nim wystąpi? Kto wskoczy na wyższy poziom? O tym przeczytacie już niebawem. Tylko w „Network Magazynie”.