Jaysuma Saidy Ndure, ambasador marki VerveJaysuma Saidy Ndure, ambasador marki Verve

Jays urodził się w Gambii. Mieszka i trenuje w Norwegii, przyjął też norweskie obywatelstwo. Na Grand Prix Norwegii Florø 2014 ustanowił życiowy rekord przebiegając 100 metrów w 9,95 sekundy. Jest również rekordzistą mężczyzn w biegu na 200 metrów w Norwegii i Gambii.

Ambasador marki Verve

Jaysuma całe swoje życie poświęcił na utrzymanie ciała w doskonałej kondycji. Na to przeznacza każdą wolną chwilę. Jako profesjonalista uważnie dobiera produkty i suplementy, które mają pomóc mu w utrzymaniu organizmu w mistrzowskiej formie. Nic więc dziwnego, że zainteresował się formułą Vemma w suplemencie diety Verve. W sierpniu 2014 został ambasadorem marki Verve i promuje ją na terenie Europy.

Trudna droga

Jaysuma jest sportowcem, którego przez finansowe stypendium wspiera Norweski Komitet Olimpijski. Krótko po rozpoczęciu współpracy z marką Vemma, Jaysuma został przez komitet zawieszony i odebrano mu stypendium. Jako powód, podano brak badań antydopingowych wykonanych przez laboratorium posiadające akredytację komitetu. Sprawa nabrała w Norwegii rozgłosu – temat poruszyła nawet publiczna telewizja.

Mimo przeszkód, Jays nie zrezygnował z bycia ambasadorem marki Verve. Co więcej, jest bardziej przekonany o pozytywnych właściwościach produktu. Tak samo jak on wierzy w Verve, Vemma Europe wierzy, że współpraca ze sportowcem to dobry wybór.

Produkty Vemma były już wcześniej poddawane testom antydopingowym, które wskazywały na brak niedozwolonych środków dopingujących. Jednak testy te przeprowadzono w laboratoriach nie znajdujących się na liście Norweskiego Komitetu Olimpijskiego. Firma miała niecałe dwa miesiące na uzupełnienie kompletu badań i uzyskanie pozytywnej opinii laboratorium wskazanego przez Norwegów. Mimo bardzo krótkiego terminu, uzyskano oficjalne potwierdzenie, że formuła Vemma nie zagraża sportowej rywalizacji.

Jaysuma Saidy Ndure, ambasador marki VerveJaysuma Saidy Ndure, ambasador marki Verve

Cała sprawa pokazuje, że warto podchodzić do każdej części życia z pełnym profesjonalizmem. Jeśli głęboko wierzy się w to, co się robi – żadne przeszkody, nawet te formalne, nie są w stanie stanąć na drodze do sukcesu.

Jaysuma Saidy Ndure, ambasador marki Verve: – Jestem profesjonalnym sportowcem, ale nie będę do końca życia uprawiał sportu. Promocja marki Verve to dla mnie świetna szansa na dalszy, pozasportowy rozwój.

Tomasz Stanisławski, Vemma Europe COO: – Jesteśmy zadowoleni z tego, że nawiązaliśmy współpracę z tak zaangażowanym sportowcem, jakim jest Jays. Jego poświęcenie i ciężka praca na bieżni pokazują, że również w innych dziedzinach życia czy biznesu, na pewno uda mu się wiele osiągnąć.

Tomasz Stanisławski, Vemma Europe COOTomasz Stanisławski, Vemma Europe COO

Więcej informacji o współpracy sportowca z Vemma Europe znaleźć można w tym wideo: