Cover Letter Moved To New City Resume De La Planete Des Singes Pierre Boulle 3rd Person Resume Environmental Compliance Cv Example Proofreading Jobs In St Louis Professional Book Review Ghostwriter For Hire For University

Jarosław Zych o MLM. Rozmowa w Turcji

przez Piotr Wajszczak

W dniach 15-22 maja 2013 roku byliśmy wraz z ekipą firmy Colway w tureckiej miejscowości Kemer, gdzie odbyły się obchody 9 urodzin tego polskiego, network marketingowego biznesu.

„Drugi raz zdarzyło się w naszej historii (…), że zadowoleni są wszyscy uczestnicy wyjazdu. A część ogromna wręcz zachwycona, by nie rzec − oszołomiona luksusem, przebiegiem, atmosferą, organizacją i stosunkiem ceny do jakości. To był kolejny meeting przełomowy w naszym Colway.” – czytamy na firmowej stronie internetowej, gdzie można znaleźć w tym temacie gigantyczną wręcz ilość materiałów. Ale mi udało się zrobić w Turcji coś, czego nie znajdziecie nigdzie indziej. Tylko w „Network Magazynie”:

Ta działalność jest szkodliwa. Powiedzmy sobie wprost i jasno. Nikt, nigdy nie zbudował silnej struktury w marketingu sieciowym wyłącznie poprzez kontakty internetowe. A wszystkie kursy tego, są najdelikatniej mówiąc naciąganiem ludzi na pieniądze. I to nie małe. Przy czym jedynym, który na tym zarobi jest ten, co tymi narzędziami handluje. (Jarosław Zych)

Mogą Cię również zainteresować