15 stycznia 2014 roku o godz. 20:00 za pośrednictwem naszego projektu NETWORK TV na portalu społecznościowym Networkio.eu w webinarze zatytułowanym „Twoje Decyzje, Nawyki, Sukcesy” – tylko i wyłącznie dla „Network Magazynu” – edukował nas sam Jarosław Łuczak. Bezwzględny mistrz marketingu sieciowego. Niezrównany, niedościgniony budowniczy swoich wielkich i prężnie działających struktur. Transmisję zapewniła nam firma StreamOnline – właściciel marki Szkolenia.TV.

– W kwestii organizowania transmisji webinarów internetowych posiadamy sprzęt na najwyższym, światowym poziomie i profesjonalne studio nagrań, ale przede wszystkim ogromne doświadczenie. To gwarantuje, że nasze usługi są na najwyższym poziomie. Możecie Państwo więc być pewni, że od tej chwili z wykładami w NETWORK TV nie będzie już jakichkolwiek problemów z obrazem czy dźwiękiem, a przekaz będzie pierwszej klasy – powiedział Piotr Chałupko, prezes zarządu StreamOnline Sp. z o.o.

ReklamaReklama

Jeśli brałeś udział w wykładzie Jarka Łuczaka bardzo prosimy o komentarz. Podobał Ci się ten webinar? Napisz o tym. Coś Ci się nie podobało? Napisz tym bardziej. Wszelkie uwagi i sugestie pomogą nam na przyszłość w jeszcze lepszej organizacji szkoleń w NETWORK TV. Napisz, jakie zagadnienia o biznesie MLM powinniśmy poruszać. Czego Ci w edukacji brakuje? A może zaproponujesz prelegentów, których chciałbyś wysłuchać w najbliższych odcinkach naszego projektu?