Summary Annual Report And Delivery Systematic Literature Review Dementia Example Of Nursing Objective In Resume How To Write Mail To Friends

IV konferencja Koła Naukowego MLM

przez Marek Wyrzychowski

Kolejny miesiąc i kolejne wielkie wydarzenie organizowane, tym razem raczej współorganizowane, przez działające przy Uniwersytecie im. Mikołaja Kopernika w Toruniu Koło Naukowe MLM i Klub TOP Liderów MLM. Na czwartym spotkaniu gośćmi będą Renata i Piotr Zarzyccy.

Osobom działającym w marketingu sieciowym małżeństwa Zarzyckich nie trzeba oczywiście przedstawiać, ale na pewno przyda się krótka informacja dla tych, którzy dopiero zaczęli się interesować tematem MLM lub jeszcze nic o nim nie wiedzą. Renata i Piotr Zarzyccy są najlepszymi menadżerami na terenie Polski w firmie, z którą współpracują. Piotr jest autorem dwóch książek poświęconych tematyce network marketingu: „Bogać się jak mistrzowie MLM” oraz „W szkole nie nauczono mnie biznesu”.

– Tym razem również nasze spotkanie będzie inne niż wszystkie dotychczasowe. Najpierw spotkamy się na wydziale biologii i nauk o Ziemi, gdzie posłuchamy referatu o licznych, pięknych zakątkach świata, które były miejscami podróży Renaty i Piotra. To spotkanie zostanie zorganizowane przez Koło Naukowe Turystyki i Rekreacji Nicolaus Copernicus Adventure Club, z którym nawiązaliśmy nie dawno współpracę. Następnie udamy się na położony ok. 50-100 m obok wydział nauk ekonomicznych i zarządzania, gdzie Piotr opowie nam o swoich osobistych doświadczeniach w działalności w marketingu sieciowym oraz oczywiście o tym, dlaczego w szkole nie nauczono go biznesu – powiedział nam Maciej Powietrzyński z Koła Naukowego MLM.

Już teraz zarezerwuj sobie czas we wtorek, 19 kwietnia 2011 roku, od godziny 16:00, na to niepowtarzalne wydarzenie! Miejsce akcji: Uniwersytet im. Mikołaja Kopernika w Toruniu. Na koniec ciekawostka. Renata Zarzycka zainicjowała kilka dni temu świetnego bloga, w którym opisuje swoje networkowe podróże po świecie. Polecamy: www.renatazarzycka.pl


Mogą Cię również zainteresować