Book Report On Princess Diana Pdf Acknowledgement For Powerpoint Presentation Topics Alltournative Sa De Cv Green River Running Red By Ann Rule Summary

Iomega na targach CES 2011

przez Marek Wyrzychowski

Firma Iomega, globalny lider w systemach ochrony danych, podczas tegorocznych tarów CES 2011 zaprezentowała nowe produkty i rozwiązania w zakresie przechowywania danych oraz multimediów.

Przedstawiono między innymi:

Iomega SuperHero – nowatorskie urządzenie do archiwizacji, z wbudowaną ładowarką do telefonów iPhone. Zdaniem producenta to jedyne urządzenie do archiwizacji, automatycznie archiwizujące kontakty i zdjęcia z telefonu iPhone podczas ładowania baterii.


Iomega® Personal Cloud – zaawansowane rozwiązania do ochrony i zdalnego dostępu do danych dla użytkowników domowych oraz małych przedsiębiorstw, umożliwiające łatwą kontrolę nad osobistą „chmurą”. Iomega dokonała transformacji macierzy NAS w serwery działające w chmurze. Użytkownicy mogą mieć do nich dostęp w dowolnym czasie i miejscu. Kupując kilka urządzeń NAS firmy Iomega można zdalnie archiwizować dane z jednej lokalizacji do innej – domu, biura itp. Dzięki temu małe firmy mogą stworzyć idealne, tanie rozwiązanie na wypadek awarii.


Iomega® TV z oprogramowaniem Boxee – rodzina łatwych w obsłudze, multimedialnych urządzeń sieciowych wykorzystujących oprogramowanie Boxee, umożliwiających wyświetlenie na telewizorze stron internetowych, filmów i innych plików w formacie cyfrowym. Iomega TV z Boxee jest też zaawansowanym urządzeniem sieciowym, które zmienia telewizor w centrum multimedialne dla zawartości przechowywanej w dowolnym miejscu lokalnej sieci domowej. Dzięki Iomega TV z Boxee nie trzeba ruszać się od telewizora, by cieszyć się dostępem do internetu czy sieci domowej.

Mogą Cię również zainteresować