Cv Axle Thread Chaser Paragraph Space In Html Caught In The Net Essay Examples The Hairy Ape Essay Free Resume Du Livre Chair De Poule Baignade Interdite Free Cover Letter Samples For Sales

III Konferencja Koła Naukowego MLM

przez Piotr Wajszczak

31 marca br. a więc w Wigilię Prima Aprilis, Koło Naukowe MLM przy UMK w Toruniu zorganizowało konferencję naukową z dr Aliną Warzechą w roli głównej. Pani Alina jest dziekanem Katedry Ekonomii w Gliwickiej Wyższej Szkole Przedsiębiorczości, posiada także jedną, ciekawą cechę…


Potrafi iść pod prąd i badać to, co do tej pory nie było jeszcze zbadane (z małą próbką mieliśmy nie dawno okazję zapoznać się w tej oto publikacji). Właściwie to każdy dobry naukowiec tę cechę posiada, ale Alina Warzecha na swój warsztat naukowy położyła branżę MLM. Co się z tego urodziło? Pierwsze w Polsce, niezależne badania nad network marketingiem. Badania zebrane w jednej książce, która będzie kolejnym niesamowitym narzędziem rekrutacyjnym. Wyobraźcie sobie, że macie w rękach profesjonalną pozycję wydawniczą, która zawiera niezależne akademickie dane o całej naszej branży… Super sprawa, prawda?

Dr Alina Warzecha
Dr Alina Warzecha

Wracając do konferencji – uczestniczyło w niej około 70 osób, a większość słuchaczy czuła lekki niedosyt, ponieważ gość specjalny musiał lawirować pomiędzy informacjami i danymi, które może podać, a tymi, które znajdziemy dopiero w książce. Muszę przyznać, że czekam z wielką niecierpliwością na tą publikację, ponieważ pani Alina narobiła nam wielkiego „smaku” na zapoznanie się z jej wieloletnimi badaniami dotyczącymi MLM. Jestem bardzo zadowolony z uczestnictwa na tej konferencji. Dowiedziałem się wielu ciekawych danych statystycznych, potwierdzających dynamikę rozwoju branży. Co ważne, trendy o których powiedziała dr Warzecha pozwalają bardzo optymistycznie spojrzeć na przyszłość marketingu sieciowego w Polsce, szczególnie oczami kobiety… Okazało się bowiem, że po raz kolejny potwierdzono fakt dominacji kobiet w naszej branży!

Uczestnicy konferencji
Uczestnicy konferencji

Dodatkowo pani Alina w bardzo przystępny sposób przedstawiła różnice pomiędzy franczyzą, mikroprzedsiębiorstwami oraz network marketingiem. Pokazała, jaką szansę rozwoju osobistego a także niezależności finansowej daje MLM, szczególnie dla ludzi młodych. Pamiętajmy, że wg ostatnich danych „Gazety Wyborczej” mamy ponad 500 000 młodych ludzi, którzy nie mogą znaleźć pracy w wyuczonym zawodzie! Więc nie bez powodu dr Warzecha ukazała jakie możliwości daje MLM takim właśnie osobom, oczywiście pod warunkiem odpowiedniego zaangażowania.


Podsumowując: po tej konferencji czekam z niecierpliwością na książkę dr Aliny Warzechy – kompendium wiedzy o sektorze MLM, które będzie można wykorzystać w codziennej pracy podczas budowy grupy swoich współpracowników. Zapraszam także na kolejne wykłady pani Aliny. Zapewniam, że warto! A o tym, w jaki sposób narodziło się toruńskie Koło Naukowe MLM i co je łączy z naszym Klubem TOP Liderów MLM można przeczytać w tym miejscu.

Mogą Cię również zainteresować