I Piknik Klubu TOP Smakoszy MLM I Piknik Klubu TOP Smakoszy MLM

Tym razem impreza odbędzie się pod hasłem: „MLM… Proszę Państwa… to zupełnie to samo!” Ale to samo, jak co? Na to pytanie odpowiedział nam redaktor i bloger roku 2010 Piotr Wajszczak: –Teraz chcę, aby spotkanie przebiegło bardziej nieformalnie, ale jednak abyśmy wynieśli z niego wiadomości, dzięki którym pokażemy ludziom, że konstrukcja MLM nie różni się niczym od budowy dużej, stabilnej firmy w biznesie klasycznym. Oczywiście mówię o strategii i działaniu. Wiadomo, nie trzeba inwestować tyle forsy, ale cała reszta stawia MLM w takim samym świetle, jak każdy inny tradycyjny biznes. I to postaramy się udowodnić podczas krótkich wykładów i prelekcji. Tym razem, po zeszłorocznym niedosycie, zaplanowaliśmy więcej tańców i hulanek, a cała impreza będzie trwała dłużej.

Pomysł zorganizowania klubu to nie tylko promocja sektora,ale również świetna akcja charytatywna – szczytny cel, jakim jest wsparcie Fundacji Stworzenia Pana Smolenia. Fundacja ta pomaga bezinteresownie ponad setce dzieci poprzez hipoterapię. Dlatego w tym roku również będzie miejsce na kwestę na rzecz fundacji oraz licytację cennych nagród.

I Piknik Klubu TOP Smakoszy MLM I Piknik Klubu TOP Smakoszy MLM

Ilość osób, które można przyjąć na prywatnym ranczo Bohdana Smolenia jest ograniczona, więc proponujemy się ruszyć z miejsca i kupić bilety już teraz. Nie dawno została uruchomiona specjalna strona poświęcona tylko temu przedsięwzięciu. Teraz o ideologii, miejscu, sposobie zakupu biletów, gościach specjalnych, sponsorach i szczegółowym planie zajęć dowiesz się ze strony: www.klubtopsmakoszy.pl. A poniżej krótki reportaż z pierwszego zjazdu klubu, który odbył się rok temu: