Firma oferuje obecnie pełną gamę samochodowych uchwytów mocujących niemieckiej firmy HR Auto-Comfort, przystosowanych do współpracy z nawigacjami BLOW. Uchwyty zapewniają dobrą stabilność mocowania nawet podczas poruszania się w trudnych warunkach drogowych, chroniąc elektronikę przed awarią w wyniku upadku i umożliwiając montaż nawigacji w najwygodniejszym dla kierowcy miejscu.

Przeprowadzone testy potwierdziły, że w przeciwieństwie do wielu obecnych na rynku systemów mocowań, uchwyty oferowane przez BLOW nie odklejają się przy skrajnie niskich zimowych temperaturach, jak również przy dużej wilgotności powietrza i długotrwałych wstrząsach. Dzięki gwarancji stabilnego montażu użytkownicy mogą być pewni, że nawet ich największe urządzenia nawigacyjne nie rozbiją się upadając. Stabilność mocowania eliminuje ryzyko utraty nawigacji w wyniku uszkodzenia, ale co ważniejsze zapewnia ciągłość funkcjonowania w każdych warunkach drogowych.

Uchwyty składają się z ramienia, które umożliwia przymocowanie nawigacji do szyby lub deski rozdzielczej i wymiennej głowicy z zatrzaskami mocującymi moduł nawigacji. Kierowcy, którzy nie mają możliwości przymocowana ramienia bezpośrednio do szyby, mogą skorzystać ze specjalnej gładkiej podkładki, mocowanej na desce rozdzielczej, do której następnie mocuje się ramię. Rozwiązanie to powala uniknąć trwałej ingerencji w oryginalną konstrukcję. Ramiona, wyposażone w specjalne, odporne na wstrząsy kulkowe przeguby umożliwiają ustawienie dowolnego kąta pochylenia nawigacji, jak również dostosowanie odległości odbiornika GPS od miejsca mocowania, w celu jak najwygodniejszej obsługi przez kierowcę. W ofercie dostępne jest ramię podwójnej długości, które sprawdza się w samochodach, w których szyba jest znacznie oddalona od kierownicy.

W ofercie BLOW dostępny jest też uchwyt mocowany do kratki wentylacyjnej. Przypadnie on do gustu kierowcom, którzy nie chcą mieć nawigacji przymocowanej do przedniej szyby, ale potrzebują mieć ją w zasięgu ręki. Uchwyt doskonale sprawdza się też w przypadku dużych, ciężkich nawigacji. Dzięki uniwersalnemu systemowi mocowania uchwyty można przenosić pomiędzy samochodami błyskawicznie montując w kokpicie.