Razem z Pawłem Kuczyńskim, moim przyjacielem, socjologiem, przygotowaliśmy krótką ankietę na ten temat. Oto link do niej: http://webankieta.pl/ankieta/woc3c6tgdk4w. Jeśli zdążysz się wypowiedzieć do środy 26 września, ja z kolei będę miał szansę przedstawić wyniki tego badania na Festiwalu Inspiracji.

PS. Zapraszam również na:

  • Warszawa 27.09.2012 – HR referral mixer - link do Facebook
  • Warszawa 2.10.2012 – mój wykład „Jak zbudować sieć trwałych kontaktów biznesowych” - link
  • Łódź 12.10.2012 – prowadzę z Piotrem Mazurowskim warsztaty „Co zrobić, aby klienci mnie polecali” - link
  • Gdańsk 27.11.2012 – sesja networkingowa i mój wykład na konferencji Sandler Training „Networking receptą na efektywności sprzedaży”.

Kto chce szuka sposobu, kto nie chce, szuka powodu.

Pozdrawiam,

Grzegorz Turniak
prezes BNI Polska

Organizatorem Festiwalu Inspiracji jest Stowarzyszenie Profesjonalnych Mówców oraz Speakerslair. Festiwalem Inspiracji swoim patronatem objął Klub Integracji Europejskiej, Polskie Stowarzyszenie Public Relations, Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. Patronami medialnymi to: „Harvard Business Review”, „Network Magazyn”, Proto.pl, Nf.pl, Konferencje.pl, Treco.pl, Knowbox.pl oraz Konferencje.com. Złotym sponsorem Festiwalu Inspiracji jest firma FilmKwadrat, która przygotuje reportaż filmowy z wydarzenia. Termin Konferencji Festiwal Inspiracji: 28 września 2012, godz. 9:00-17:30. Miejsce: gmach główny Biblioteki Narodowej w Warszawie, al. Niepodległości 213, 02-086 Warszawa. Strona internetowa i zapisy: www.festiwalinspiracji.pl.

Grzegorz Turniak jest prezesem BNI Polska, założycielem The Top Careers Club i Family Business Evergreen, wykładowcą w OD Institute Ohio i Babson College. Członek rady programowej „Network Magazynu”. BNI jest największą światową organizacją biznesową, działającą na zasadzie wzajemnego rekomendowania i referencji. Została założona w 1985 r. przez Dr. Ivana Misnera, jednego z najlepszych światowych ekspertów w dziedzinie bezpośrednich rekomendacji.