Rutgers Application Essay Question 2011 Bribery In Business Essay Format Andersen The Little Mermaid Summary Tammelan Koulukeskus Rhetorical Essay Us Resume Format Being An American Essay Contest 2013

Globalne wyniki sektora DS/MLM za rok 2017

przez Piotr Hoffmann

WFDSA (Światowa Federacja Stowarzyszeń Sprzedaży Bezpośredniej), międzynarodowa organizacja pozarządowa, reprezentująca globalnie branżę sprzedaży bezpośredniej i marketingu sieciowego, opublikowała wyniki finansowe sektora za rok 2017.

źródło: Pixabayźródło: Pixabay

Zdaniem tego giganta zrzeszającego krajowe Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej, które z kolei skupiają w poszczególnych krajach firmy działające w systemie sprzedaż bezpośrednia i marketing sieciowy, sektor w 2017 roku w skali globalnej wykazał się takimi oto cechami:

  • Szacowana globalna sprzedaż detaliczna sektora DS/MLM w 2017 roku wyniosła 189,6 mld USD, co oznacza wzrost o 1,6% w stosunku do roku 2016.
  • Złożona roczna stopa wzrostu w okresie od 2014 do 2017 roku wyniosła 3,7%, co wskazuje na trwały wzrost w tym okresie czasu.
  • Globalna siła niezależnych przedstawicieli sprzedaży bezpośredniej i MLM osiągnęła prawie 117 milionów, co stanowi wzrost o 2,6% w stosunku do roku 2016.

Zarówno niezależni przedsiębiorcy budujący swoje biznesy w oparciu o współpracę z podmiotami DS/MLM jak i same spółki, ustalili nowe światowe rekordy. To kolejne dowody na popularność sprzedaży bezpośredniej i MLM jako wygodnego sposobu dokonywania zakupów przez klientów oraz dla przedstawicieli tego systemu zarabiania pieniędzy, którzy dzięki jego atrybutom generują dodatkowe dochody.

Zobacz również:

NAJWIĘKSZE FIRMY SEKTORA DS/MLM NA ŚWIECIE

POLSKI SEKTOR DS/MLM CORAZ SILNIEJSZY

WYNIKI FINANSOWE SEKTORA W POLSCE ZA ROK 2016 

Mogą Cię również zainteresować