Fryderyk KarzełekFryderyk Karzełek

O jego nowym biznesie MLM nie będę się rozwodził. Zaznaczyliśmy ten temat w artykule „Gra o Milion”. Wystarczy. Projekt się sprawdził, nabiera dynamiki, ludzie zarabiają, amen. Skupmy się na człowieku…

Rozmowa z Fryderykiem Karzełkiem to prawdziwa przyjemność. Biznesowa uczta dla ucha i mózgu niczym kulinarna dla podniebienia nauka pozyskana od samego Gordona Jamesa Ramsaya w przypadku szeroko rozumianej sztuki pichcenia. To człowiek o wielkiej charyzmie i inteligencji – co przyniosło mu ogromny sukces – a przede wszystkim posiadający potężną wiedzę i doświadczenie w dziedzinie, którą się zajmuje.

Multimilioner, właściciel dziesięciu firm z sektora finansowego i szkoleniowego. Autor książki zatytułowanej „Pieniądze są sexy”. Twórca Szkoły Sprzedaży Naturalnej. Mentor i współtwórca projektu Gra o Milion. Jak się okazało gorący zwolennik systemu marketing sieciowy i sztuki myślenia, którą propaguje w swoim programie publikowanym na portalu YouTube – „Mój detektor Bullshitu, czyli sztuka myślenia nie tylko o pieniądzach”.

Czy kombinator & manipulator na pewno chce kogoś wyhaczyć tylko po to, aby wydoić z niego porządną kasę? Sprawdź. Zobacz wywiad z Fryderykiem Karzełkiem. Tylko u nas. Oto rozmowa niezmiernie spontaniczna i arcyniekontrolowana: