Światowy Zjazd Forever Global Rally 2014 odbył się w dniach od 27 kwietnia do 5 maja br. W tym ekscytującym, monumentalnym i dającym najlepszym największe czeki spektaklu, wzięło udział 20 000 osób budujących swój MLM z firmą Forever Living Products z całego świata. W tym ponad 200 Polaków. W programie podziału zysku firma FLP rozdała podczas eventu czeki o łącznej wartości ok. 22,5 mln dolarów!

Global Rally to w branży wydarzenie jedyne w swoim rodzaju, które jednoczy dystrybutorów Forever o różnym pochodzeniu, dziedzictwie kulturowym i doświadczeniu. Podczas tej imprezy widać jak na dłoni, że naprawdę nikt nie ma ograniczeń w tym, co z tą firmą może osiągnąć. 20 000 ludzi, dla których sukces to chleb powszedni.

ReklamaReklama

Global Rally wspiera ducha przedsiębiorczości promując koncepcję biznesową, zgodnie z którą nie musimy ograniczać się do swojego miasta, kraju, ani nawet regionu… W końcu dlaczego poprzestawać na tym co znane, skoro możemy podbić świat? Dzięki FLP i jej współpracownikom na kilka dni cudowna, londyńska hala „The o2 Arena” stała się miejscem niesamowitym, gdzie każdy poznał ideę biznesu, który nie uznaje żadnych ograniczeń. Bo to biznes bez granic!

Marzena i Jan Tuszyńscy, supervisor: – Prezydent Forever Living Products, Gregg Maughan, wymarzył sobie największy w historii firmy zjazd Global Rally. Cel stał się rzeczywistością – arena o2 w Londynie pomieściła 20 tysięcy dystrybutorów z całego świata. Firma zaprosiła nas na pięciodniowy urlop do Londynu. Opłaciła nam przelot oraz noclegi ze śniadaniami. Dwa dni spędziliśmy w hali o2. Cieszyliśmy się, gdy liderzy odbierali czeki na łączną kwotę ponad 22,5 miliona dolarów z programu Chairman’s Bonus. Uświadomiliśmy sobie jeszcze dobitniej wielkość firmy, z którą współpracujemy. Zobaczyliśmy potęgę zgranych zespołów, które wspólnie odnoszą sukcesy. Londyn to bardzo przyjazne miasto. Na jego ulicach spotykaliśmy wielu dystrybutorów FLP. Poznaliśmy najwspanialszych polskich i światowych liderów. Dzielili się oni użyteczną wiedzą o tym jak pracują i budują swoje biznesy MLM w oparciu o FLP. Wola, energia i przykład płyną z góry.

Marzena i Jan TuszyńscyMarzena i Jan Tuszyńscy

Od 15 lat prowadzimy skutecznie firmę tradycyjną. Na pierwszy urlop mogliśmy sobie pozwolić po ośmiu latach pracy. W zeszłym roku na wakacjach, dzięki Robertowi Kiyosaki i książce "Biznes XXI wieku" dowiedzieliśmy się o stabilnym, prostym sposobie zarabiania. MLM daje dużo satysfakcji, poczucia prawdziwej wolności. Analizowaliśmy różne możliwości – wybraliśmy Forever. Tutaj plan marketingowy już od pierwszego miesiąca daje możliwość zarabiania a aloes zadba o to, by uśmiech nie znikał z twarzy – Forever Smile.

Pomagamy ludziom w budzeniu i spełnianiu ich marzeń. Dziękujemy całemu zespołowi i tym, którzy nam zaufali. Na następne zjazdy Global Rally i Eagle Manager pojedziemy większą grupą! Dziękujemy FLP oraz forewerowym rodzicom – Bogumile i Janowi Srokom za pokazanie FLP i dbanie o nasz rozwój. Gratulujemy im wejścia do GLT, najlepszej piętnastki na świecie. Zjazd zmobilizował nas i utwierdził w przekonaniu, że jesteśmy na właściwej drodze. Pozdrawiamy!