Eleonora Plot Summary Structured Self Development Powerpoint Presentation Latino Personal Statement Michael Phelps Research Paper

Firma Herbalife sponsorem żywieniowym Cristiano Ronaldo

przez Marek Wyrzychowski

Network marketingowy koncern Herbalife odświeżył trwający od 2013 roku sponsoring z gwiazdą piłki nożnej Cristiano Ronaldo. Firma zachowuje tym samym wyłączne prawa do promowania słynnego celebryty w zakresie kategorii odżywczej, wellness i sportowej.

Cristiano RonaldoCristiano Ronaldo

– Cristiano Ronaldo jest jednym z najbardziej znanych sportowców naszych czasów – powiedział Rich Goudis, CEO w Herbalife Nutrition. – Dzięki współpracy promuje nasze zaangażowanie w zdrowe odżywianie i fitness, a przede wszystkim wierzy w nasz cel, jakim jest uczynienie świata zdrowszym i szczęśliwszym, dzięki czemu ta współpraca jest tak wyjątkowa – dodał Goudis.

W ramach stałego zaangażowania w poprawę systemu odżywiania i wydajności w sporcie, już w 2013 roku działająca w systemie network marketing firma Herbalife współpracowała z Ronaldo nad wprowadzeniem na rynek produktu Herbalife24® CR7 Drive – napoju dla sportowców, zaprojektowanego specjalnie w celu zaspokojenia potrzeb żywieniowych globalnej legendy piłki nożnej i przynoszącego korzyści wszystkim sportowcom na wielu poziomach.

– Herbalife Nutrition rozumie, jak ważne jest odżywianie dla moich występów i cieszę się, że pracuję z ich zespołem naukowym nad rozwojem CR7 Drive – ​​powiedział Ronaldo. – Cieszę się, że razem możemy pomóc innym sportowcom na całym świecie zrozumieć, w jaki sposób produkty o wysokiej i odpowiedniej wartości odżywczej mogą wpływać na lepsze funkcjonowanie i wyniki – dodał.

W 2018 roku Ronaldo, uznany przez ESPN za najsłynniejszego sportowca świata, po raz kolejny reprezentuje swój kraj w portugalskiej drużynie piłkarskiej w Pucharze Świata. Jako jeden z najbardziej utytułowanych sportowców na świecie, osiągnął niespotykany sukces zdobywając pięć nagród Ballon d'Or i cztery europejskie złote buty. W swojej karierze zdobył ponad 25 cennych trofeów, w tym pięć tytułów mistrzowskich, cztery tytuły Ligi Mistrzów UEFA i jedno Mistrzostwo Europy UEFA. Ronaldo posiada również na koncie rekordy dotyczące większości oficjalnych goli zdobytych w pięciu najlepszych ligach europejskich, w Lidze Mistrzów UEFA, Mistrzostwach Europy UEFA, Pucharach Świata FIFA, a także w większości goli zdobytych w sezonie Ligi Mistrzów UEFA.

Firma Herbalife dumnie sponsoruje ponad 190 imprez sportowych, drużyn i sportowców na całym świecie, które stanowią przykład zaangażowania tego koncernu MLM w zdrowe, aktywne życie, wspierane przez dobre odżywianie. Zawodnicy sponsorowani przez Herbalife Nutrition korzystają z produktów firmy przed, podczas, po treningach oraz w trakcie oficjalnych występów sportowych.

Mogą Cię również zainteresować