Ekipa COLWAY na Wyspach Zielonego PrzylądkaEkipa COLWAY na Wyspach Zielonego Przylądka

Republika Zielonego Przylądka (Cabo Verde, República de Cabo Verde) to państwo wyspiarskie znajdujące się na Oceanie Atlantyckim, położone ponad 450 km na zachód od zachodnich wybrzeży Afryki, geograficznie tożsame z Wyspami Zielonego Przylądka. Archipelag ten składa się z 10 głównych wysp i 16 mniejszych wysepek.

„Krążą opinie, że na Wyspach Zielonego Przylądka… nie ma nic atrakcyjnego, więc mieliśmy niejakie obawy przed tą wyprawą. Płonne, jak się okazało. Byliśmy w miejscu o niepowtarzalnym klimacie, w którym znakomicie odnaleźli się uczestnicy naszej eskapady” – czytamy w newsletterze COLWAY.

„Mamy nadzieje, że film oraz relacja fotograficzna z Cabo Verde zainspirują naszych menadżerów z klubów 15 000+ i 40 000+ do szarży po minimum trzymiesięczny staż w klubie 100 000+. Jest na to około rok czasu. Kolejnym kierunkiem firmowych wojaży będzie Kenia, Sri Lanka, Dominikana lub Gambia a nowi „stutysięcznicy” polecą z osobą towarzyszącą!” – motywuje, jakże trafnie, firma swoich dystrybutorów. A oto reportaż filmowy z Wysp Zielonego Przylądka: