Przypomnijmy, że webinar odbył się na żywo, wieczorem 19 lipca 2012 roku, a jego tematyka to kwintesencja zagadnień związanych z szeroko rozumianym savoir-vivre. Ten wykład powinien zobaczyć każdy sprzedawca, menedżer, biznesmen… Wszyscy, którzy czują potrzebę zweryfikowania swoich norm zachowania się w towarzystwie pod kątem ogólnie przyjętych zasad savoir vivre’u i etykiety. Z nagraniem można się zapoznać w tym miejscu:

ARCHIWUM NETWORK TV, w którym można obejrzeć wykłady Andersa Karlssona, Anny i Grzegorza Rutkowskich, Jarosława Zycha, Piotra Domurada, Natalii Ryńskiej i Leszka Leopolda barona von Biberstein Kazimierskiego znajduje się tutaj: http://www.networkmagazyn.pl/strona/arch_network_tv.

NETWORK TV to platforma wideokonferencyjna, za której pośrednictwem są realizowane regularne szkolenia i wykłady edukacyjne, prowadzone na żywo przez najlepszych na świecie teoretyków i praktyków w dziedzinie sprzedaży bezpośredniej i marketingu sieciowego, a także szeroko rozumianego biznesu. W tym miejscu można również, nie wychodząc z domu, oglądać interesujące transmisje z najciekawszych branżowych wydarzeń i przedsięwzięć. A wszystko, „Ku chwale branży"... ZA DARMO! Ambasadorem projektu jest firma Vemma.

Leszek Leopold baron von Biberstein Kazimierski to uznany specjalista od dobrych manier i ekspert ds. protokołu dyplomatycznego, od 15 lat prowadzący kursy, warsztaty oraz szkolenia w kraju i za granicą. Absolwent szkolenia konsularno-dyplomatycznego Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP, częsty gość programów telewizyjnych (m.in. TVP 2, TVN, TVN Style), gdzie doradza widzom, jak z klasą przejść przez życie. Od 8 lat członek rady programowej „Network Magazynu”. Twórca i dyrektor Śląskiego Instytutu Szkoleń.