Fader Music Definition Essay Qa Manual Tester Dos Resume Le Droit Au Respect De La Vie Prive Dissertation Asp Net C On Error Resume Next Essay On Nutrition In Plants Book Reports And Reviews

Dział ARCHIWUM NETWORK TV uzupełniony

przez Katarzyna Wagner

Do działu ARCHIWUM NETWORK TV dodaliśmy dzisiaj wykład Leszka Leopolda barona von Biberstein Kazimierskiego, zatytułowany „Jak iść przez życie z klasą a nie tylko z kasą”. To szósta część cyklu edukacyjnego zainicjowanego przez „Network Magazyn” pod marką NETWORK TV.

Przypomnijmy, że webinar odbył się na żywo, wieczorem 19 lipca 2012 roku, a jego tematyka to kwintesencja zagadnień związanych z szeroko rozumianym savoir-vivre. Ten wykład powinien zobaczyć każdy sprzedawca, menedżer, biznesmen… Wszyscy, którzy czują potrzebę zweryfikowania swoich norm zachowania się w towarzystwie pod kątem ogólnie przyjętych zasad savoir vivre’u i etykiety. Z nagraniem można się zapoznać w tym miejscu:

ARCHIWUM NETWORK TV, w którym można obejrzeć wykłady Andersa Karlssona, Anny i Grzegorza Rutkowskich, Jarosława Zycha, Piotra Domurada, Natalii Ryńskiej i Leszka Leopolda barona von Biberstein Kazimierskiego znajduje się tutaj: http://www.networkmagazyn.pl/strona/arch_network_tv.

NETWORK TV to platforma wideokonferencyjna, za której pośrednictwem są realizowane regularne szkolenia i wykłady edukacyjne, prowadzone na żywo przez najlepszych na świecie teoretyków i praktyków w dziedzinie sprzedaży bezpośredniej i marketingu sieciowego, a także szeroko rozumianego biznesu. W tym miejscu można również, nie wychodząc z domu, oglądać interesujące transmisje z najciekawszych branżowych wydarzeń i przedsięwzięć. A wszystko, „Ku chwale branży"… ZA DARMO! Ambasadorem projektu jest firma Vemma.

Leszek Leopold baron von Biberstein Kazimierski to uznany specjalista od dobrych manier i ekspert ds. protokołu dyplomatycznego, od 15 lat prowadzący kursy, warsztaty oraz szkolenia w kraju i za granicą. Absolwent szkolenia konsularno-dyplomatycznego Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP, częsty gość programów telewizyjnych (m.in. TVP 2, TVN, TVN Style), gdzie doradza widzom, jak z klasą przejść przez życie. Od 8 lat członek rady programowej „Network Magazynu”. Twórca i dyrektor Śląskiego Instytutu Szkoleń.

Mogą Cię również zainteresować