Compare Two Essay Examples Pdf Essay Much Ado About Nothing Graphicriver Minimalisto Resume Template Download Howrse Presentation Maker

Dr Mateusz Grzesiak wystąpi na konferencji EFBA 2018

przez Piotr Hoffmann

23 września 2018 roku w Warszawie odbędzie się trzecia edycja najważniejszego wydarzenia edukacyjnego w branży sprzedaży bezpośredniej i marketingu sieciowego na terenie Polski. Europejskie Forum Biznesu Alternatywnego 2018. Sprzedaż biletów ruszyła.

Oliwier Janiak i Jakub WesołowskiOliwier Janiak i Jakub Wesołowski

Europejskie Forum Biznesu Alternatywnego jest niezwykłym wydarzeniem umożliwiającym spotkanie z najlepszymi, światowej sławy mówcami i specjalistami w dziedzinie sprzedaż bezpośrednia i marketing sieciowy. To również wspaniała, niepowtarzalna okazja na wymianę doświadczeń i pozyskania nietuzinkowej wiedzy od najlepszych top liderów w tej branży. Konferencje edukacyjne, takie jak EFBA, są bardzo potrzebnymi spotkaniami, poruszają bowiem problemy i zagadnienia dotyczące całego sektora z punktu widzenia wielu firm, top liderów i osób dopiero zaczynających swoją przygodę, reprezentujących różne rzetelne i etyczne podmioty biznesu alternatywnego.

W Europejskim Forum Biznesu Alternatywnego 2018 weźmie udział ok. 2000 przedstawicieli zarządów, dyrekcji, liderów i dystrybutorów firm działających w branży sprzedaż bezpośrednia i marketing sieciowy. Na scenie, ze swoimi nowymi, porywającymi wykładami wystąpią m.in.: dr Mateusz Grzesiak, Michał Skołozdrzy, Fryderyk Karzełek, Norbert Janeczek, Piotr Sołtys, Mirosław Pasieka. Spotkanie poprowadzą Jakub Wesołowski i Oliwier Janiak.

Strona przedsięwzięcia: www.efba.pl

„Kto i w jakim celu zorganizował EFBA oraz na czym polega wyjątkowość tego forum? Jego pomysłodawcą i wiodącym organizatorem jest red. Maciej Maciejewski, który od chwili powstania „Network Magazynu” widział potrzebę cyklicznej imprezy, integrującej ludzi i firmy z branży MLM i DS. Imprezy służącej – jak podkreślił na wstępie red. Piotr Wajszczak – edukacji a nie rekrutacji, na której ludzie z sobą nie rywalizują, a wspólnie korzystają, pogłębiając wiedzę. Jak dotąd, nikt podobnej wizji nie urzeczywistnił; pierwsze EFBA to światowy debiut takiej idei. Byłem pod ogromnym wrażeniem, jak i pozostali uczestnicy, z „pięcio-procentowej nienormalnej części społeczeństwa, dotkniętej MLM-em. Napiliśmy się na EFBA ze źródła wody życia – przemyliśmy zapluszczone oczy, z korzyścią dla siebie i branży. Dzięki Wam, Macieju i Piotrze” – tak pisał w swoim felietonie jeden z uczestników poprzedniej edycji EFBA.

Maciej MaciejewskiMaciej Maciejewski

Podczas konferencji zostaną również przyznane nagrody MLM BUSINESS AWARDS – to prestiżowy konkurs branżowy, wyróżnienia dla najlepszych liderów i najlepszych firm w sektorze sprzedaż bezpośrednia i marketing sieciowy (MLM) w Polsce. To nagrody, których posiadanie jest synonimem sukcesu, szacunku oraz uznania. W ten oto sposób od 2015 roku honorujemy najprężniej działających, notujących najlepsze wyniki mentalne i finansowe menedżerów, którzy odnieśli w branży sukces i mają ogromną renomę. W tym roku zaskoczymy wszystkich nowym projektem statuetek.

Laureaci konkursu MBA 2014Laureaci konkursu MBA 2014

Informacje i newsy na Facebooku: EFBA

Strona i zakup biletów: www.efba.pl

Mogą Cię również zainteresować