To wydarzenie na najwyższym poziomie miało miejsce 13 stycznia br. w sali konferencyjnej hotelu Icam. Co się działo? Wiele inspirujących prezentacji młodych menedżerów, nagrody za efektywną pracę, specjalne podziękowania dla założyciela grupy w formie szklanej statuetki. Przeprowadzono wywiady z najlepszymi liderami z Podkarpacia, jak i również z samym Pawłem Bednarkiem.

To oni dzięki swej ciężkiej pracy osiągnęli tak wysokie poziomy, a także pomogli wielu nowym osobom w branży MLM. Michał Balawejder – perłowa orchidea, główny organizator tego wydarzenia. Grzegorz Sołtys – złota magnolia, Adrian Kicka – srebrna magnolia (18%), Rafał Rejman – srebrna magnolia (15%). Podczas swoich wystąpień przekazali wiele cennych informacji. Zobaczyliśmy również motywujące prezentacje srebrnych magnolii (12%), takich jak Kamil Kania, Karolina Kosztyła, Maciej Mołdoch, Grzegorz Gibała, Mateusz Ciszewski. Dawkę mobilizującej energii przekazali także Kondrat Kosturek, Maciej Sławęcki i Kamil Kaczmarski. Całą konferencję prowadziła Edyta Ostafińska i Mirek Dałomis.

reklamareklama

Aby grupa wciąż się rozwijała, a motywacja nadal rosła, już szykuje się kolejna „Diamentowa Konferencja”. 7 kwietnia br. w samym sercu miasta Rzeszowa, do Galerii Rzeszów przybędzie gość specjalny Szymon Gruszka – najlepszy trener MLM oraz lider menedżerów sprzedaży. Nie zabraknie również najmłodszej diamentowej orchidei, jak i najlepszych podkarpackich liderów.

Wszystko to dla młodych ludzi z wielkimi marzeniami, które tak naprawdę są na wyciągnięcie każdej ręki. A oto krótki reportaż z pierwszej „Diamentowej Konferencji”, zrealizowany przez kamerzystów Lider Teamu: