Sixth Form College Personal Statement Template Cheap Expository Essay Editing For Hire Uk College Is Not Worth It Essays Icici Bank Marketing Case Study Nursing Career Essay

DasCoin uznany za oszustwo finansowe w Ameryce

przez Piotr Hoffmann

Północnoamerykański regulator finansowy NASAA, chroniący inwestorów z Meksyku, USA i Kanady, w zeszłym tygodniu uznał kontrowersyjny projekt DasCoin za oszustwo finansowe i wystosował do jego założycieli – Netleaders (wcześniej CoinLeaders) – nakaz zaprzestania działalności.

źródło: Flickr.comźródło: Flickr.com

O tym projekcie pisaliśmy i przestrzegaliśmy wielokrotnie, za co – jak zwykle – wieszano na nas psy. Wszystko zgodnie z powiedzeniem Antoniego de Rivarola, że: „Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.” Cóż, często trzeba zacisnąć zęby i przeczekać głupkowaty hejt, aby później znów się okazało, że Network Magazyn ma rację…

Przypomnijmy, że najpierw red. Maciejewski napisał o projekcie DasCoin w kontekście promowania przez firmę informacji nierzetelnych i nieprawdziwych: „DasCoin – wstawimy tyle kitu ile rama w oknach pomieści”. Potem ukazał się jego słynny wywiad ze świeżo upieczonym członkiem rady nadzorczej – "Anna Hejka & DasCoin. Rozmowy Kontrolowane".

I znów nasza redakcja miała rację. Ciężki żywot Briana… „Dascoin oficjalnie uznany za scam przez amerykańskiego regulatora".

 

Mogą Cię również zainteresować