Effect Cause Essay Outline Free Essays On Sensitive Items A Short Brief Summary Extra Curricular Activities For Resume Examples To Whom It Concerns Cover Letter

Czy Daniel Sroka zagra przed Soundgarden? Możesz zdecydować!

przez Maciej Maciejewski

Daniel Sroka z Forever Living Products i jego zespół Time For Funk stanęli przed nie lada szansą! Mogą niebawem wystąpić na żywo podczas Life Festival Oświęcim 2014. I to zaraz przed mega gwiazdą rocka – Soundgarden!

Time For Funk, foto: Klaudia Linja-aho Time For Funk, foto: Klaudia Linja-aho 

Ruszył trzeci, półfinałowy etap konkursu Life On Stage, w którym do wygrania jest występ podczas Life Festival Oświęcim 2014. Na placu boju pozostało tylko 12 zespołów. Jednym z walczących jest grupa Time For Funk, w której na klawiszach gra nie kto inny, jak Daniel Sroka.

Daniel jest oczywiście synem wspaniałej Bogusi Sroki – wspólnie budują swój rodzinny MLM w firmie Forever Living Products. Oboje są również członkami naszego elitarnego Klubu TOP Liderów MLM. Muzyka odgrywa w życiu Daniela rolę priorytetową, a muzyczne pasję traktuje nader poważnie i profesjonalnie. W rodzinnej posiadłości Sroków, od kilku lat ma świetne studio nagrań, gdzie jako dyplomowany realizator dźwięku nagrywa i tworzy dzieła znanych, nie tylko polskich artystów. Jakiś czas temu rozpoczął również karierę sceniczną wspólnie z zespołem Time For Funk.

Time For Funk, foto: Klaudia Linja-ahoTime For Funk, foto: Klaudia Linja-aho

Teraz grupa stanęła przed nie lada szansą. Mogą niebawem wystąpić na żywo podczas Life Festival Oświęcim 2014. I to jako support mega gwiazdy amerykańskiego rocka – Soundgarden!

I co ważne, wszyscy możemy im w tym pomóc! Głosowanie odbywa się na stronie Lifeonstage.onet.pl.

Przyznajmy, że nie jest to rzecz banalna. Czy poświecicie 10 sekund w internecie i oddacie głos na Time For Funk? Zróbcie to teraz, a kiedyś pomożemy Wam. Do dzieła! Pokażmy siłę branży MLM!

Daniel Sroka z żoną CelinąDaniel Sroka z żoną Celiną

Life Festival Oświęcim to coroczny, wieli koncert, na który organizatorzy zapraszają gwiazdy światowego kalibru. W tym roku zobaczymy na nim np. Erica Claptona. Life On Stage, organizator tego przedsięwzięcia, dał szansę polskim, młodym kapelom i urządził dla nich specjalny konkurs, w którym zwycięzca zagra przed zespołem Soundgarden. Do pierwszego etapu konkursu przeszło ok. 1000 zespołów. Do drugiego etapu już tylko 100, a do trzeciego 12. Teraz po adresem Lifeonstage.onet.pl odbywa się głosowanie internautów. Do ostatniego, czwartego etapu przejdą tylko 4 kapele. Jedną ekipę, która zagra przed Soundgarden, wybierze jury. Ale na pewno głosy internautów będą brane pod uwagę!

Zagłosuj na Time For Funk tutaj: http://lifeonstage.onet.pl/219,zespol.html

Strona konkursu: http://lifeonstage.onet.pl/index.html

Fanpage zespołu: https://www.facebook.com/TimeForFunk?fref=ts

ReklamaReklama

Mogą Cię również zainteresować