Cheikh Anta Diop The African Origin Of Civilization Summary Free Essay On Save Wildlife Ap World Sample Dbq Essay Green River Running Red By Ann Rule Summary Machine Shop Cover Letter

Czy w MLM można mieć nawet 300 nowości co 30 dni?

przez Aleš Jančar

Czy w branży MLM można tworzyć katalog raz na poł roku, czy nawet raz na rok? Mój nauczyciel ekonomii z lat 90-tych mawiał: „Powolna firma to martwa firma”. Czy spółka, która wydaje jeden katalog z tą samą ofertą, nie jest martwa?

Nowość to nie tylko zmiana opakowania, to zupełnie nowy produkt

Dlatego DEDRA INNOVATIONS wydaje katalog co 30 dni i poszerza swoją ofertę na stronach. Co 30 dni pojawia się do 300 nowych produktów. Nie jesteśmy martwą firmą, która czeka aż przyjdzie konkurencja z takim samym produktem. Sukcesem są zmiany i nowe produkty. Nasz sprzedawca i koordynator ma nieustanną możliwość oferowania ludziom coś innego i nowego.

Od początku roku w naszym asortymencie rozwijamy serię LaCollectionPrivée. Od żelu pod prysznic, przez perfumy do rąk i ciała, glicerynowe mydła aż po Perfumy EdP. Nowością są zestawy prezentowe LaCollectionPrivée – idealny prezent świąteczny! Kompozycje zapachowe są dobierane przez naszych specjalistów.

Promocja każdego dnia? Korzyść dla koordynatora i sprzedawcy. Nigdy nie zwlekaj z zamówieniem  

Co dzień nowa promocja? Jak to możliwe? Nasz asortyment jest bardzo szeroki i chcemy wzbudzić jak największe zainteresowanie u klientów. Sprzedawców chemii, kosmetyków. Sklepy z dekoracjami. Właścicieli psów i kotów. Młode mamy z AGD. Emerytów. Tak, ci wszyscy i wiele innych są klientami DEDRA.

W tym miesiącu dodajemy prezent do zamówienia w cenie 12,90 zł NANOX Kuchnia. Dla nowych koordynatorów stworzyliśmy program DOBRY START z prezentami dla pierwszych 3 zamówień.

W zeszłym miesiącuu oferowaliśmy zestawy 10 płynów do płukania l’avivage 2in1 w cenie 99 zł = cena była atrakcyjniejsza od płynów z hipermarketu. Wszystko dla Dedruszek, aby wypróbowały wszystkie zapachy z oferty. Nie chciałbym nikomu doradzać, ale pewien sprytny sprzedawca zakupił wspomniane zestawy i sprzedawał pojedynczo. Na jednym zestawie mógł zarobić 99 zł. Za tydzień planujemy weekend wielbiciela zwierzaków!

Skorzystaj z BEZPŁATNEGO wynajmu stolika promocyjnego, banneru i flagi reklamowej

Na naszej stronie możesz wypożyczyć reklamowe produkty na 30 dni BEZ OPŁAT. W ofercie jest stolik DEDRA, banner i flaga. Klient, który je zamówi na naszej stronie, ma możliwość zwrócić go DARMOWO do 30 dni. Opłacamy również transport produktów reklamowych. Co jeśli się komuś spodobają? Można je sobie zostawić i nie dopłacać!

Plus dla nowych klientów. Zamówienie minimalne 1 zł = prowizja

Nowością od 1 października 2017 roku jest to, że przez 6 miesięcy od rejestracji wypłacamy prowizję nawet osobom, które zrobią minimalne zamówienie powyżej 1 zł. To duża korzyść dla nowych osób, które chcą z nami współpracować, a zamówienie za 216,90 zł jest za wysokie.

Mimo wszystko należy pamiętać o programie DOBRY START. Jeśli zarejestrowany przez Ciebie użytkownik spełni wszystkie kroki programu, Ty otrzymasz 29,90 zł. Jeśli spełni 1 krok, to otrzymasz jeden „punkcik”, który możesz wymienić na różne produkty AGD np. VitVit Ultimate za 8 punktów! O wszystko zapytaj nas na czacie na stronie www.mojadedra.pl

Więcej publikacji o firmie DEDRA INNOVATIONS:

DEDRA INNOVATIONS. To rok pełen sukcesów w Polsce

Nowość godna XXI wieku – perfumy i chemia klasy premium

30% VIP marża w DEDRA INNOVATIONS!

Za co kocham firmę DEDRA INNOVATIONS?

Mogą Cię również zainteresować