Truman Show Christof Essay Writer Asimismo Que Connector Essay Taxing The Rich Essay About Myself Argumentative Paragraph About Racism Cbp Resume Template Essays By Ralph Waldo Emerson Nature

Czego pragną kobiety?

przez Łukasz Milewski

Pytanie bardzo ważne, choć zadaje je sobie facet. Gdy o tym myślę, to na myśl przychodzi mi kolejne pytanie – gdyby istniał, jak wyglądałby kobiecy raj? Dobre pytanie, choć nie wiem na ile męska wyobraźnia, nawet ta najbardziej dojrzała, jest w stanie odpowiedzieć na to pytanie…

Przecież jest tak wiele możliwości. Ba! Każdego dnia mogą się zmieniać. Zadałem jednak to pytanie kilku kolegom, którzy mają świetne relacje z kobietami. W odpowiedzi usłyszałem: „pytasz serio czy z przymrużeniem oka?” Ani jedno, ani drugie. Po prostu, jak myślisz? W przypadku świata facetów odpowiedź chyba nie jest zbytnio skomplikowana, wszak facet to bez wątpienia zdecydowanie mniej wyrafinowana w oczekiwaniach istota. Jaka więc jest odpowiedź? Jak wygląda kobiecy raj według facetów? Moja ankieta przyniosła ciekawe wnioski, a na jej wizję składają się określenia, które powtarzają się najczęściej.

Z kobiecym rajem jest trochę tak, jak z ekskluzywnym sklepem, gdzie znajdziemy najlepsze marki butów i torebek. Tak – koniecznie czerwone szpilki od jedynego „słusznego” projektanta. W kobiecym świecie dobrze by było, aby obsługiwali je wysocy i dobrze zbudowani blondyni i szatyni. Najlepiej, gdyby nie zadawali zbędnych pytań, tylko patrząc na kobietę i dostrzegając jej piękno od razu wiedzieli, co jej się spodoba. W przerwach pomiędzy mierzeniem powinni serwować idealnie schłodzone napoje według uznania. Jeden z nich koniecznie powinien mieć papiery zawodowego masażysty, by mógł skoncentrować się na Twoim karku i pomóc Ci się zrelaksować po wyczerpującym dniu.

Jak Ci się podoba ta wizja? Oczywiście bardzo uproszczona, bo zasługujesz na zdecydowanie więcej! Zresztą, co może wiedzieć facet o kobiecie? Tyle, ile pozwoli mu ona odkryć. No właśnie… I słowo odkryć jest tu kluczowe.

Z naszymi konferencjami jest trochę tak, jak z najlepszymi butikami znanych i lubianych projektantów, gdzie jakość i każdy detal ma kolosalne znaczenie. Za każdym razem tworzymy coś innego, nawet jeśli jakaś impreza odbywa się cyklicznie, z każdą edycją jest ona po prostu inna. Nie znosimy rutyny a to, co było modne i potrzebne w poprzednim sezonie, wcale nie musi być takie w obecnym.

Z wyjątkowym skupieniem wsłuchujemy się w to, co najważniejsze i najpiękniejsze – wewnętrzny świat kobiet. Poszukujemy rozwiązań, które pomogą im prowadzić takie życie, o jakim marzą. W tym celu powstał kongres Queens of Life – niepozorny, nieszablonowy, nastawiony na jakość i natychmiastowe rezultaty… Przecież wiemy, że ostatnie słowo, jakiego oczekujesz to – poczekaj na efekty.

Mamy zaszczyt zachęcić Cię do wzięcia udziału w tym wyjątkowym spotkaniu kobiet, które pragną od życia tego, co najlepsze. Nie będziemy Cię do niczego przekonywać, bo sama wiesz, co jest dla Ciebie najlepsze. Wierzymy, że znajdziesz się w tym wyjątkowym gronie już w dniach 14-15 stycznia br. na II edycji Queens Of Life.

Jeśli zastanawiasz się co zyskasz, to odpowiem tak – bardzo wiele. Nie czekaj, przekonaj się sama: www.queensoflife.pl

Serdecznie zachęcam i pozdrawiam,

Łukasz Milewski

Mogą Cię również zainteresować