Dihybrid Cross Homework Problems New York Voices I Could Write A Book Poe Short Stories Essay Topics Kabanata 2 Thesis Sample Best Medical Case Study Books Assignment 504 Answer In Bengali

Commodore 64 powróci?

przez Tomasz Głowacki

Komputer legenda. Komputer, który wielu osobom urodzonym na przełomie lat 70 i 80 zeszłego wieku, kojarzy się z ciągłym przewijaniem kaset i godzinami spędzonymi na grach typu Miami Vice. Komputer, który może zostać niedługo wskrzeszony.

Jak szybko wejdzie na rynek tego nie wiadomo. Jednak, jak podaje portal gadżetomania.pl są plany produkcyjne C64 w najbliższym czasie. Cała akcja wkrzeszania legendy zaczełą się od Barrego Altmana, prezesa niedawno powstałego Commodore USA, który za punkt honoru postawił sobie pojawienie się nowego C64 na rynku. Altman zapowiada, że jeszcze w tym roku ruszy duża kampania marketingowa, mająca na celu wypromowanie nowego komputera ze znakiem Commodore, który będzie po prostu PC w całości zawierającym się w klawiaturze.


Pod względem konstrukcji sprzęt będzie bazował na komputerze Cybernet ZPC-GX31. Producent zapewnia, że będzie można go nabyć w konfiguracji z procesorem Intel Core 2 Duo lub Quad, do 4 GB RAM i z twardym dyskiem do 2 TB. Można również zażyczyć sobie model z wewnętrznym napędem optycznym – czytamy na portalu gadżetomania.pl.

Mogą Cię również zainteresować