Centrum Odszkodowań DRB po raz kolejny otrzymało tytuł Firma Roku. Godność ta przyznawana jest przedsiębiorstwom, które dzięki swojemu zaangażowaniu, wykwalifikowanemu personelowi, bogatej ofercie dopasowanej do potrzeb rynku i gronu zadowolonych klientów, zbudowały silną pozycję w swojej branży. Laureatów plebiscytu cechuje wysoka jakość oferowanych produktów i usług.

W konkursie organizowanym przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej udział biorą firmy nominowane bezpośrednio przez kapitułę lub zgłoszone za pomocą rekomendacji partnera biznesowego. Uczestnicy oceniani są na podstawie osiągnięć oraz przekazanych danych ekonomicznych. Taka weryfikacja ma na celu zagwarantowanie nagrodzenia przedsiębiorstw, które doskonale radzą sobie na rynku, czego potwierdzeniem są liczne sukcesy.

Arkadiusz BochnakArkadiusz Bochnak

– Otrzymany po raz kolejny tytuł Firma Roku jest potwierdzeniem, że wszystkie podejmowane przez nas działania wykonujemy w oparciu o najwyższe standardy. Nasi klienci, pracownicy, współpracownicy i partnerzy biznesowi mogą mieć pewność, że jesteśmy partnerem godnym zaufania. Nasza firma rozwija się systematycznie, dzięki czemu dostarczamy konsumentom usługi na najwyższym poziomie. Potwierdzeniem tych słów jest przyznanie nam tak zaszczytnego tytułu – podsumowuje Arkadiusz Bochnak, prezes zarządu Centrum Odszkodowań DRB.

Takie inicjatywy jak plebiscyt Firma Roku i przyznawane firmom MLM tytuły potwierdzają, że w polskim sektorze sprzedaży bezpośredniej i marketingu sieciowego działają przedsiębiorstwa, które dzięki doskonaleniu oferowanych usług i produktów dążą do osiągnięcia wyznaczonego przez siebie celu, jakim jest zadowolenie klientów i owocna współpraca z partnerami biznesowymi.