Screen Zoom Presentation Tool Ph D Thesis On Petroleum Translate Essay To French Management Term Paper Topics Conflict In The Great Gatsby Essay Conclusion

Celebrowanie 40 urodzin czyli Forever Success Day

przez Katarzyna Wagner

To się nazywa kompetentny MLM z tradycjami. 13 maja 2018 roku byliśmy z naszym reporterskim zoomem w Warszawie, gdzie niezależni przedsiębiorcy Forever Living Products hucznie celebrowali 40 urodziny swojego network marketingowego biznesu.

Konferencja Success Day odbyła się w hotelu Sangate, a oprócz networkerów z polski wzięły w niej również udział grupy niezależnych przedsiębiorców Forever z Ukrainy oraz krajów nadbałtyckich. Atmosfera panująca podczas całego spotkania była totalnym przeniesieniem na nasz grunt tego, co działo się kilkanaście dni wcześniej w USA podczas światowego zjazdu tej firmy reprezentującej system MLM – emanacja radości, satysfakcji i sukcesu.

Pierwszy wystąpił Jacek Kandefer, dyrektor Forever Living Products Poland, który zaczął od przypomnienia słynnego stwierdzenia wypowiedzianego przed laty przez właściciela firmy Rexa Maughana: – Nasz biznes powstał dokładnie 13 maja 1978 roku i od tego momentu w sumie już miliony przedsiębiorców Forever przekazują w świat pewną konkretną ideę, która towarzyszy nam w nieustającym rozwoju. „Najczęstszą przyczyną chorób na świecie jest pusty portfel. Jeżeli chcesz, aby ludzi cierpiących było mniej, to daj im szansę zarobić na godne życie”. My takie rzeczy robimy codziennie i za to Wam wszystkim bardzo dziękuję.   

Na wszelkie atrybuty związane z budowaniem biznesu MLM zwrócili również uwagę goście z zagranicznych oddziałów firmy. Podczas przemówienia dyrektora z Forever Ukraina padły takie słowa: – Świętowanie 40 urodzin FLP rozpoczęliśmy już w Dallas, ale tak naprawdę to dzisiaj, 13 maja czterdzieści lat temu powstała nasza firma. Dlatego bardzo się cieszę, że ta data wypadła właśnie w tym miejscu, w Polsce. Jestem szczęśliwy, że nasi partnerzy mogą wziąć udział w tym spotkaniu i zobaczyć w jaki sposób Wasz kraj odniósł sukces generując tak ciekawe wzrosty. Możemy zdobyć konkretną wiedzę i przenieść ją do naszego kraju.

Po kolejnym przemówieniu, które wygłosił dyrektor z Litwy, odbył się mocno edukacyjny wykład na temat funkcjonowania produktów znajdujących się w ofercie tego biznesu MLM ze zwróceniem szczególnej uwagi na nową linię kosmetyczną, a wygłosiła go Katarzyna Janiczek. W przerwach pomiędzy wykładami dyrektor Jacek Kandefer wręczał menadżerom wiele nominacji na wyższe pozycje w planie marketingowym, zobaczyliśmy również kilka wspaniałych występów artystycznych. Całą konferencję prowadzili Renata Błażejewska i Daniel Sroka. A wieczorem w hotelu Double Tree by Hilotn odbył się wielki, uroczysty bankiet. Była świetna muzyka, pyszny tort urodzinowy i przede wszystkim mnóstwo niezapomnianych emocji. Pokaźna galeria zdjęć z tej konferencji znajduje się w tym miejscu: SUCESS DAY FOTO.

Bogumiła i Jan Srokowie oraz Maciej MaciejewskiBogumiła i Jan Srokowie oraz Maciej Maciejewski

Mogą Cię również zainteresować