Apa Format For Memo Lab Report On Effect Of Heat On The Beetroot Membrane Archimedes Essay How Do You Write A Letter Header

Brian Tracy – geniusz zarządzania wystąpi w Krakowie

przez Anna Siewiorek

5 października 2015 roku w Krakowie odbędzie się wyjątkowa konferencja, którą uświetni obecność jednego z najsłynniejszych trenerów biznesu –Briana Tracy. Ponad 1000 przedsiębiorców będzie mogło skorzystać z jego nietuzinkowej wiedzy.

Brian Tracy szkoli ok. 250 tysięcy osób na świecie rocznie, w tym kadrę Coca Coli, Alianz, Volvo czy BMW. Jest autorem 60 książek w tym bestsellerów „Sposób na sukces” i „Psychologia sprzedaży”. Uważa, że podstawowa zasada w dzisiejszych czasach brzmi: „Aby zarabiać więcej, trzeba się więcej nauczyć” i w myśl tej zasady poprowadzi szkolenie w Krakowie. Z jego ogromnej wiedzy na temat strategii biznesowej, zarządzania i sprzedaży, będą mogli skorzystać polscy przedsiębiorcy. Ci działający w systemie sprzedaży bezpośredniej i network marketing również.

Konferencja odbędzie się w nowo wybudowanym hotelu Doubletree by Hilton Kraków. Prelegentami będą wyłącznie praktycy biznesu m.in. Rafał Brzoska – twórca i współwłaściciel Paczkomatów InPost, jednej z najbardziej rozpoznawalnych polskich marek, a także Ryszard Chmura, Andrzej Borcz czy Andras Avidor.

Na uczestników konferencji czeka 8 godzin wykładów o tym jak rozwinąć firmę, jak poradzić sobie w dynamicznych czasach i jak przetrwać na konkurencyjnych rynkach. Głównym tematem będzie sprzedaż poprzez rekomendacje – to trend, który zapanował wśród ludzi reprezentujących biznes na całym świecie i jest promowany przez specjalistów takich jak Brian Tracy.

– Polscy przedsiębiorcy coraz częściej zrzeszają się i szkolą by dorównać standardom wyznaczonym przez Unię Europejską. Według raportu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości o stanie sektora małych i średnich przedsiębiorstw z 2014 r. wynika, że na rynku funkcjonuje 1,8 mln firm, z czego 99,8% należy do sektora MŚP, który zatrudnia 70% pracowników. Nasza konferencja jest przeznaczona właśnie dla tego grona: właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw, kadry zarządzającej i menadżerskiej. Jako prelegentów wybraliśmy przedsiębiorców, którzy podzielą się swoim doświadczeniem w prowadzeniu biznesu i swoją receptą na sukces – mówi Klaudia Dzwonek, rzecznik prasowy konferencji.

Ryszard Chmura, dyrektor narodowy BNI Polska, jeden z prelegentów konferencji, tak wypowiada się o tym wydarzeniu: – Byłem na wielu szkoleniach z zarządzania i sprzedaży, nikt nie zrobił na mnie lepszego wrażenia oraz nie nauczył mnie tak dużo jak Brian Tracy, którego miałem wiele okazji słuchać na żywo podczas szkoleń i warsztatów. Przeczytałem kilkadziesiąt jego książek i wdrożyłem wiele rad w praktyce. W BNI polecamy tylko sprawdzony know how, dlatego z całą pewnością mogę zarekomendować Briana jako trenera i uważam, że warto wziąć udział w tym wydarzeniu.

Zapraszamy serdecznie na oficjalną stronę wydarzenia:

www.konferencjabni.pl

Bilety można zakupić na: 

http://konferencjabni.pl/bilety/

Mogą Cię również zainteresować