Blair Singer to nie tylko doświadczony trener biznesowy, który pomaga zwiększać zyski firm i ludzi na całym świecie przekazując im sekrety związane ze sprzedażą, marketingiem i budowaniem zespołów, ale także autor znanych publikacji z zakresu automotywacji i efektywnej sprzedaży, jak np. „Psy sprzedaży”. W tej książce Singer przedstawia pięć ras psów sprzedaży. Ujawnia pięć prostych, ale niezmiernie ważnych umiejętności, które są potrzebne do generowania zysków; jeśli zdobędziesz te umiejętności, zapewnisz sobie niekończący się napływ dobrych klientów oraz źródła sprzedaży do końca życia. Książka uczy, jak rozpoznać swoją „rasę” i wykorzystać swoje mocne strony.

Przeczytanie tego praktycznego poradnika da Ci narzędzia, dzięki którym pokierujesz swój zespół sprzedażowy, zainspirujesz i zmienisz go w sforę pędzących czempionów sprzedaży. Pokaże Ci również, jak możesz zmniejszyć wysiłek towarzyszący sprzedaży, zwiększając przy tym swoje wyniki.

Jeśli chcesz radykalnie zmienić swoją postawę w niecałe 30 sekund, tak aby móc przejąć kontrolę nad swoimi wynikami finansowymi, koniecznie wybierz się na warsztaty z Blairem Singerem, których, gwarantuję, Ty i Twój biznes nigdy nie zapomnicie. To ostatni dzwonek, żeby kupić bilet. Rejestracja w tym miejscu: www.blairsinger.pl. A poniżej niespodzianka. Fragment książki „Psy sprzedaży”: