Report Writing Skills Sample Dissertation Philosophie Peut On Se Connaitre Soi Meme Scholarship Application Essays Samples How To Write Mail To Friends Biotech Business Plan Software Free Easy Steps To Writing A Good Essay

Bizon Capital – wsparcie finansowe dla biznesu DS/MLM

przez Piotr Hoffman

W grudniu 2016 roku, pewna network marketingowa firma, z którą swój biznes buduje Jadwiga z Wrocławia, zorganizowała bardzo intratną akcję promocyjną. To był niekonwencjonalny w tej branży rabat na produkty. Duże możliwości, ale mało czasu…

źródło: SCXźródło: SCX

Stworzono dystrybutorom szansę wygenerowania o wiele większej prowizji miesięcznej niż zazwyczaj, ale wiadomo… Aby wyjąć, najpierw trzeba zainwestować. A dopiero co – w listopadzie – syn Jadwigi brał ślub. To była bardzo kosztowna uroczystość. I pewnie menadżerka nie byłaby w stanie wykorzystać tej szansy, jaką dała jej firma, gdyby znajomy nie powiedział jej o nowym projekcie – Bizon Capital.

Pan Marcin jest przedsiębiorcą od wielu lat. Swoją poprzednią firmę musiał zamknąć, gdyż kontrahenci nie zapłacili mu za duży kontrakt. Miał kredyt na działalność a teraz układa się z komornikiem i ma wpis w BIK. W bankach nie ma co liczyć na kredyt. Do chwilówek nie pójdzie bo za drogo. Od 3 lat współpracuje z firmą MLM. Osiąga już niezłe przychody, jest liderem sporej struktury. Zupełnie odmienił swoje życie, tylko banki nie chcą przyjąć tego faktu do wiadomości. Dla nich to przedsiębiorca niewiarygodny. Jest jednak ktoś, dla kogo jego wiarygodność i pracowitość zasługują na to, aby dać mu pożyczkę. I tak pan Marcin, jak setki innych ludzi z branży DS/MLM trafił do… Bizon Capital.

Michał ZielkeMichał Zielke

Wiele dość podobnych problemów rozwiązuje na co dzień Bizon Capital – pierwsza instytucja finansowa, dedykowana wyłącznie dla branży marketingu sieciowego (MLM) i sprzedaży bezpośredniej (DS).

– Na pomysł finansowania branży MLM nie wpadliśmy po wnikliwej analizie rynku, potrzeb  klientów. Choć tak się z reguły pisze w tego typu artykułach. Do branży trafiliśmy tak, jak wiele osób, które w niej pracują. Trochę przypadkiem, trochę na zaproszenie. Na początku przypatrywaliśmy się jej z niepokojem, ale potem z rosnącą fascynacją. Co nas urzekło? Ludzie. Po prostu ludzie. Otwarci, optymistyczni i przedsiębiorczy. Wielu z nich z trudną przeszłością, ale idący do przodu, konsekwentnie wykuwający na nowo swoją przyszłość – mówi o swoich obserwacjach Michał Zielke, prezes zarządu Bizon Capital

Natomiast Adam Kosecki – w firmie dyrektor ds. obsługi klientów, zapytany o produkt oferowany przez spółkę stwierdził: – Pożyczka to bardzo specyficzny produkt. Daje radość na początku, rozwiązuje problem, ale okres spłaty nie jest już taki radosny. I również może powodować problemy. Wiemy również, że kwestia prowizji w marketingu sieciowym to nie jest do końca tak, jak wielu ludziom się wydaje. To nie zawsze jest stała pensja. Dlatego tworzymy przede wszystkim produkty przystępne i bezpieczne dla naszych klientów.  

Adam KoseckiAdam Kosecki

A prezes zarządu dodał: – Od tradycyjnych firm kredytowych czy pożyczkowych odróżnia nas przede wszystkim cena. Po prostu jesteśmy 2-3 razy tańsi od rynku pożyczek poza bankowych. Po drugie uważamy, że jeśli ktoś odnosi sukces w tym, co obecnie robi, to jego problemy finansowe z przeszłości nie koniecznie powinny mu uniemożliwiać uzyskanie pożyczki. Po trzecie 95% nowych pożyczek pochodzi z poleceń współpracujących z nami firm MLM oraz naszych obecnych klientów, więc musimy być mega transparentni, elastyczni oraz pomocni klientom w trakcie całego okresu spłaty pożyczki – powiedział Michał Zielke.     

Od początku działalności tj. 15 września 2015 roku firma Bizon Capital udzieliła już ponad 960 pożyczek na łączną kwotę 2,4 mln zł. Spółka obsługuje już prawie 300 klientów. Oferuje elastyczne finansowanie zakupów we współpracy z firmami MLM oraz pożyczki na dowolny cel. Wejdź na stronę firmy i sprawdź, czy spełniasz kryteria.

Bizon Capital daje także możliwość zmniejszenia kosztów pożyczki poprzez prowizje, które wypłaca za polecanie swoich produktów w ramach programu partnerskiego „Klub Przyjaciół Bizona”.  

Grażyna PolańskaGrażyna Polańska

Komentarz Grażyny Polańskiej, top lidera z firmy COLWAY:Polecam współpracę z Bizon Capital. Mam bardzo dużą strukturę w COLWAY, która okresowo potrzebuje kapitału na obrót naszymi unikalnymi w skali światowej kosmeceutykami i preparatami medycyny zdrowia. W czasie naszej Promocji Listopadowej firma Bizon Capital zaufała mi, ale także innym marketingowcom z mojej grupy. Na bazie mojej rekomendacji i bez zbędnych formalności dali kilkudziesięciu moim menedżerom niedrogie pożyczki na zakup pakietów promocyjnych. Skorzystali na tym ludzie w mojej strukturze, niektórzy obrócili nawet kilka razy pozyskanymi od Bizona środkami w tym samym, promocyjnym miesiącu, dzięki czemu rozwinęli skrzydła. W COLWAY, gdzie prawdopodobnie wypłacane są najwyższe per capita prowizje w polskim systemie MLM jakie kiedykolwiek zagościły nad Wisłą, gdzie system pozwala ten sam obrót „oprowizjować” wielokrotnie – płynność finansowa jest niezwykle ważna! Ludzie w mojej strukturze zarobili dużo pieniędzy. Firma pobiła rekord obrotowy, a kilka tysięcy uczestników tego polskiego marketingu sieciowego podzieliło pomiędzy siebie imponującą sumę 13,5 mln złotych zysku z marż i prowizji. Bizon Capital nam w tym pomógł. Bizona nie da się nie lubić. Są bardzo elastyczni, pomagają i zawsze można dodzwonić się do kierownictwa, kiedy coś potrzebne. Poza tym doskonale rozumieją nasz biznes”.

Zbigniew BystrzanowskiZbigniew Bystrzanowski

Komentarz Zbigniewa Bystrzanowskiego, dyrektora regionalnego w DuoLife SA: „W branży marketingu sieciowego działam od 17 lat, ale z ideą soft marketingu spotkałem się dwa lata temu. Firma, a w zasadzie projekt DuoLife, skoncentrowany jest na człowieku. Właściciele starają się zaspokoić potrzeby ludzi zgodnie z zasadą: Zbuduj człowieka, a człowiek zbuduje firmę. Jednym z takich przykładów jest wprowadzenie na rynek wspierających nasze działania urządzeń diagnostycznych. Rozpoczynając współpracę zawiesiłem działalność swojej firmy, ponieważ z DuoLife rozliczałem na prostszych zasadach. W grudniu 2015 roku DuoLife postanowiła wprowadzić urządzenia diagnostyczne i przeszkolić osoby zainteresowane ich obsługą. Wiedziałem, że dzięki temu skanerowi, będę mógł wesprzeć moich partnerów biznesowych. Niestety nie byłem w stanie zapłacić za sprzęt gotówką a kredyt z banku odpadał, ponieważ działalność miałem zawieszoną już prawie 12 miesięcy. Wtedy pojawił się Bizon Capital, który przejrzał moje dochody w DuoLife i bez żadnych zbędnych papierów udzielił mi 12 miesięcznej pożyczki. Dzięki niemu mogę pomagać w rozwijaniu klubu i biznesu moich partnerów. Za systematyczność w spłacaniu rat kredytowych, po ostatniej wpłacie, otrzymałem kilka procent zwrotu, co mile mnie zaskoczyło. Dzisiaj Bizon Capital daje szansę nie tylko otrzymać szybko i bezproblemowo gotówkę, ale uruchamiając Klub Przyjaciół Bizona pozwala kredytobiorcom i polecającym na otrzymywanie dodatkowych pieniędzy. Takie rozwiązanie poprawi humor każdemu polecającemu, kredytobiorcy i zapewne daje satysfakcję właścicielowi Bizon Capital. Idea soft marketingu w projekcie DuoLife wygenerowała w ostatnich dwóch latach 700% wzrostu i wypłaciła ponad 10 milionów prowizji. 

Bizon Capital Sp. z o.o.

ul. Tadeusza Borowskiego 2, 03-475 Warszawa

NIP: 521-369-02-38

KRS: 0000545343

Regon: 3608955506

Kapitał zakładowy: 210 000 zł

tel.: 22 185 55 78

email: [email protected]

www.bizoncapital.pl

MANIFEST BIZONA

  • Cenimy pracowitość i przedsiębiorczość. Dla nas MLM jest kwintesencją tych cech.
  • Cenimy relacje i zaufanie. Wiemy, że networkerzy cenią to samo.
  • Lubimy pożyczać pieniądze, które pomnażają bogactwo. Sami lubimy być bogaci.
  • Szanujemy świadome pożyczanie. Lubimy, gdy nasi klienci czytają wszelkie umowy.
  • Pożyczamy za godziwą opłatą. Dokładnie tyle, ile są warte nasze rozwiązania.
  • Jesteśmy ciekawi świata. W MLM lubimy permanentną chęć dokształcania się.
  • Cenimy rzetelność u naszych partnerów. Dzięki niej możemy być dla nich elastyczni.
  • Nie lubimy hejtu. Skupiamy się na tym, co tworzy i buduje.
  • Bez słuchania w MLM nie zbuduje się struktury. My także wsłuchujemy się w swoich klientów.
  • Nie jesteśmy bankiem. Nasi klienci mogą zostać naszymi przyjaciółmi.

Mogą Cię również zainteresować