To bardzo proste. Zaproś jak największą grupę osób na historyczne w branży MLM wydarzenie – Europejskie Forum Biznesu Alternatywnego 2014, które odbędzie się już 1 maja br. w Warszawie (www.efba.pl).

Jeśli jesteś Liderem, masz swoją grupę, zależy Ci na jej jak najlepszym rozwoju i chesz odnieść sukces to szansa właśnie dla Ciebie. Poza tym, wszyscy otrzymacie dawkę wiedzy wprost od najlepszych specjalistów i szkoleniowców reprezentujących ten biznes a Ty dodatkowo zaistniejesz w mediach jako Lider przez duże „L”.

ReklamaReklama

Do rzeczy i w punktach

1. Do północy 23 kwietnia br. na portalu społecznościowym Networkio.eu będzie publikowany (lewy górny róg strony) ranking z listą nazwisk tych liderów, w których grupie zakupiona została największa ilość biletów na EFBA 2014. Ranking uaktualniany będzie każdego dnia około godziny 10:00.

2. Pierwsza trójka uczestników tego rankingu otrzymuje tytuł Ambasadora EFBA 2014, a wraz z nim: wyróżnienie na scenie podczas EFBA, lunch z prelegentami, zdjęcie na okładce najbliższego „Network Magazynu” oraz wywiad w środku, który opublikowany zostanie w papierowym wydaniu pisma oraz na naszych serwisach internetowych.

UWAGA!

Pamiętaj, aby każda osoba, która z Twojego polecenie zakupi bilet na EFBA 2014 wpisała tą informację w specjalnej rubryce widocznej przy zakupie biletu. To spowoduje, że ten bilet dodamy do Twojego wyniku. Do rankingu doliczamy tylko te bilety, które zostały opłacone.

Powodzenia!

ReklamaReklama